Kaspersky I jaki firewall pod niego

Siema właśnie zmieniłem sobie antywirusa na kasperskiego i działa bez zarzutów i dlatego chce sie was zapytać czy on sam wystarczy?? Czy lepiej żebym zainstalował jeszcze jakiegoś firewalla?? Mam WinXp sp2. Jeśli zainstalować to coś pod 512ramu żeby kompa nie muliło. Aha nie polecajcie kerio ani outposta bo po nich nie wiem czemu mi zawsze bluscreena wywala.

P.s może być płatny.

http://www.personalfirewall.comodo.com/ :spoko:

Dobrze wybrales ja tez mam kasperskiego i mi kompa nie muli mam 256 mb ram i Procesor Intel Pentium 4 1.20GHz ale ja mam Kaspersky Internet Security 6.0 a i Internet Neostrade 512 i neta tez mi nie muli nawet jak sie aktualizuje Polecam! !!

Nie podałeś jakiego masz kaspersky’ego. Sam używam KIS’a i zaporę systemową mam odłączoną (XP+SP2). Jeszcze się nie zdarzyło abym coś złapał. Przy odpowiednich ustawieniach monitorujesz kompa prawie całkowicie. Piszę prawie, bo na 100% to tylko jak jest odłączony od internetu i zasilania. :smiley:

Jeżeli masz Kaspersky’ego, to najlepszy jest Kaspersky Anti-haker, a jeżeli KIS to masz już wszystko razem wraz z zaporą

:? tzn?

To jest dobry wybór , jeżeli nie Kerio , to zobacz Ashampoo FireWall

Polecam ZoneAlarm mam go teraz caly czas z avastem a kiedys mialem i z kasperskim jak w jakiejs gazecie byl i bardzo dobrze ze soba dzalaly.