Kaspersky i o2

Mam w thunderbirdzie skonfigurowane dwa konta, jedno z o2 drugie z interii!! Ale moge wysyłać tylko z interii, gdy wysyłam z o2, Kaspersky mi blokuje i musze wyłaczyć ochrony z poczty elektronicznej!! I nie wiem czy to wina antywirusa czy o2, a moze źle skonfigurowałem konto na o2. Mozna cos z tym zrobic zeby była i pełna ochrona i prawidłowe wysyłanie poczty??

wina antywirusa jest wtedy jak z twojego klienta elektroniczego czyli thunderbirda nie da się w ogóle wysyłać mail`i.

a ty piszesz że:

więc coś tutaj jest nie tak wg mnie.

zalecane ustawienie ochrony w czasie rzeczywistym dla kasperskiego:

kaspersky3bz.th.png

a ty korzystasz z pełnej ochrony czy zalecanej?

byś może rzeczywiście źle skonfigurowałeś konto. popatrz czy wszystko gra :slight_smile:

jak jednak wszystko będzie grać z konfuracją konta to proponuje zajrzeć w ustawieniach dla klienta poczty elektronicznej

poczta3vl.th.png

Nie wiem jaką wersj Kasperskygo posiadasz ,ale to napewno Kaspersky trzyma i nie daje ci wysyłać .

Jeśli Kaspersky Persona to :l

Zrób tak: w Ustawieniach kasperskiego>>ochrona w czasie rzeczywistym>>przesuń suwak do samego dołu i powinno działać. Będziesz miał i ochronę ale nie powinnien już ci blokować wysyłania

Wersja Kaspersky Personal Pro nie powinna ci blokować ale jeśli tak to w Ustawieniach w czasie rzeczywistym >>ustaw na wysoka wydajność