Kaspersky Internet Security 16.0.1.445 - Błędne wgrywanie zdjęć na Facebooka

Od ponad tygodnia miałem problem z wrzucaniem zdjęć na Facebooka. Wczytywały się w nieskończoność i wyskakiwał błąd. Nie mogłem przesyłać też zdjęć w wiadomościach prywatnych. Nie działało na dwóch komputerach, zarówno na Windowsie 7, jak i na Windowsie 8.1. Miałem Firefoxa. Próbowałem uruchamiać w trybie awaryjnym, reinstalować przeglądarkę, Flasha itp. W końcu zainstalowałem Google Chrome, ale było to samo.

 

Na obydwóch komputerach mam Kaspersky Internet Security 16.0.1.445. Jednak próbowałem wyłączać wtyczkę Kaspersky Protection w przeglądarce i nic to nie dawało, więc długo nie brałem pod uwagę tego, że winny może być mój antywirus. Ostatecznie postanowiłem sprawdzić i odinstalowałem go całkowicie i co? Pomogło. Pomyślałem, że zainstaluję bez wtyczki, ale po ponownej instalacji strona Fejsa w ogóle mi się wykrzaczyła i nic nie szło zrobić.

 

Zadzwoniłem na pomoc techniczną. Ogólnie to byłem w wielkim szoku i ogromny szacun, że Kaspersky Polska ma infolinię 24/7. Okazuje się, że problem jest już znany i trzeba w ustawieniach ochrony antywirusa wyłączyć Surfowanie incognito. A w następnej wersji programu planują to naprawić. To tyle. Mam nadzieję, że komuś to pomoże! :slight_smile: