Kaspersky Internet Security 2009 ver. EN :/

(Deard242) #1

Witam!

Posiadam wersję angielską Kaspersky Internet Security 2009 v8.0.0.454.

Potrzebuję wersję PL, jednakże możliwe, że posiadam tylko nie wiem czy jest wgrana, ponieważ w ustawienia jak wchodzę to nic nie mogłem się doszukać odnośnie języka.

Więc jeżeli ktoś używa tej samej wersji i wie gdzie jest możliwość zmiany języka to proszę o wytłumaczenie, ewentualnie o podanie spolszczenia do tej wersji.

Szukałem bardzo długo i nic nie znalzłem na ten temat.

Pozdrawiam, DearD

(Sebos99) #2

W ustawieniach języka się nie zmienia. Pobierz sobie polską instalkę stąd i zainstaluj. Przy okazji uaktualnisz sobie do najnowszej wersji z numerkiem o końcówce 506 :slight_smile:

chyba, że licencja zabrania zmiany języka, ale tego nie wiem

(Deard242) #3

Ale to jest ver. Trial (30 dniowa) prawda?..

A ja mam klucz i licencję jeszcze 156 dni i mi automatycznie przeżuci czy wszystko stracę ?

Btw. I czy będę musiał odinstalować tą wersję co mam obecnie, żeby zainstalować tą nowszą, czy zainstalować na tą swoją wersję tą nowszą?

Pozdrawiam, DearD

(Sebos99) #4

Program sam znajdzie klucz, który miałeś na starej wersji :slight_smile:

Spróbuj bez odinstalowania, wczoraj taką aktualizację przeprowadzałem i nie było trzeba. Nie jestem tylko pewny ze względu na tą wersję językową, dlatego się asekuruje, ale powinno pójść. W innym wypadku i tak byś dostał stosowny komunikat o potrzebie odinstalowania starej wersji :slight_smile: