Kaspersky Internet Security 2009 ver. EN :/

Witam!

Posiadam wersję angielską Kaspersky Internet Security 2009 v8.0.0.454.

Potrzebuję wersję PL, jednakże możliwe, że posiadam tylko nie wiem czy jest wgrana, ponieważ w ustawienia jak wchodzę to nic nie mogłem się doszukać odnośnie języka.

Więc jeżeli ktoś używa tej samej wersji i wie gdzie jest możliwość zmiany języka to proszę o wytłumaczenie, ewentualnie o podanie spolszczenia do tej wersji.

Szukałem bardzo długo i nic nie znalzłem na ten temat.

Pozdrawiam, DearD

W ustawieniach języka się nie zmienia. Pobierz sobie polską instalkę stąd i zainstaluj. Przy okazji uaktualnisz sobie do najnowszej wersji z numerkiem o końcówce 506 :slight_smile:

chyba, że licencja zabrania zmiany języka, ale tego nie wiem

Ale to jest ver. Trial (30 dniowa) prawda?..

A ja mam klucz i licencję jeszcze 156 dni i mi automatycznie przeżuci czy wszystko stracę ?

Btw. I czy będę musiał odinstalować tą wersję co mam obecnie, żeby zainstalować tą nowszą, czy zainstalować na tą swoją wersję tą nowszą?

Pozdrawiam, DearD

Program sam znajdzie klucz, który miałeś na starej wersji :slight_smile:

Spróbuj bez odinstalowania, wczoraj taką aktualizację przeprowadzałem i nie było trzeba. Nie jestem tylko pewny ze względu na tą wersję językową, dlatego się asekuruje, ale powinno pójść. W innym wypadku i tak byś dostał stosowny komunikat o potrzebie odinstalowania starej wersji :slight_smile: