Kaspersky internet security 2009 vs. Kaspersky Anti-Virus

Witam

Tak jak w temacie. Który anyuwirus jest lepszy, bardziej skuteczny i mniej spowalnia kompa.?? Pozdrawiam

Internet Security to Anti-Virus + firewall. Tak więc Internet Security jest lepszy (zapewnia pełną ochronę) . Komputer obciążają praktycznie tak samo.

Jestem użytkownikiem Kaspersky Internet Security 2009. Jestem zadowolony! Wybór pomiędzy tymi aplikacjami zabezpieczającymi jest taki, jakbyś miał wybierać dom z drzwiami i oknami i dom bez drzwi i okien. KIS 2009 jest kompletną ochroną, bo ma zaporę ogniową, co pozwala na zapobieganiu włamań i filtrowaniu internetu a KAV 2009 stwierdzi, że już intruz jest w systemie. Gdy ja miałem kiedyś KAV 6, to oprócz niego musiałem mieć oddzielnie zaporę, bo systemowa (Windows XP Home) nie wystarcza. W tym forum wiele razy pytano się, jaki antywirus najlepszy itd. Poczytaj, poszukaj i …zastosuj!!

{Win XP Home SP3; AMD Athlon 64 3000+ (1,81 GHz); 2 GB RAM DDR 2 - 800; MSI K9NGM - płyta gł.; dysk twardy -250 GB; grafika zintegrowana} Jak widać - sprzęt skromny, a z powodzeniem wystarcza na moje potrzeby.