Kaspersky Internet Security 6.0

Witam

Czy do Kaspersky Internet Security 6.0 potrzebne jest jakies inne zabiezpieczenie typu Outpost czy on sam w zupełności wystarczy?? Jeśli są to co polecacie.

Pakiet typu internet secruity posiada firewall’a (w kasperskim jest to kaspersky anti-haker)więc nie jest potrzebny kolejny firewall typu Outpast,Kerio czy ZoneAlarm.Warto jesnak zainstalować coś przeciwko adware,spyware np. darmowy ad-aware personal

Kaspersky Internet Security zawiera w sobie dobrą zaporę, ale jeżeli wolisz do tego celu używać innego programu, możesz zainstalować inny FireWall np. Kerio. Pamiętaj, że przed instalacją innej zapory w panelu Kasperskyego zaporę “Anti-Hacker” musisz wyłączyć.

Dzięki Asterisk :lol:

musisz wyłączyć

co mi doradzicie na wyskające okienka i reklamy dodam ze nie mam syfu na kompie bo regularnie skanuje go Ad-Aware SE Personal i Spybot - Search & Destroy pytam sie bo Outpost mial funkcje bkokowania okienek i razem z mozilla sprawiali z ,bylo czysto’’ a teraz wyskakuja mi reklamy i rożne bannery

Mozilla blokuje wyskakujace okienka…

A jesli Ci bardzo czesto wyskakuja mozesz miex VX2 :?

nie ma wirusow ani zadneg spyware tylko od dzis nie mma outposta i widze roznice bo jest wiecej wyskakujacych okienek reklam itp…