Kaspersky Internet Security- instalacja

Proszę o pomoc. Chciałem zainstalować w/w. program i chyba się nie da tego zainstalować na moim komputerze. System Vista 32 Bit Home Premium oryginalny, ale próbowałem też wcześniej na Windows 7 i efekt taki sam. Wyskakuje okienko " Błąd otwarcia dziennika instalacji, sprawdż czy istnieje i jest w trybie do zapisu., i jeszcze inne komunikaty zależnie czy i jakie opcje ochrony systemu powyłączam. Za wszystkie podpowiedzi serdeczne dzięki.

hm.jeśli w systemie istnieje inna zainstalowana ochrona to należy odinstalować,

kaspersky powinien sam o tym powiadomić, po nieudanych próbach instalacji należy dokładnie wyczyścić system

z wpisów kasperskiego

Program Files

Dokuments and Settings

Rejestr

i spróbować uruchomić instalatora w trybie cichym

start==>uruchom===>cmd

nazwa instalatora.exe /q

a do usuwania problematycznych programów ochronnych polecam AppRemover

tutaj

lub

tutaj

Dzięki za pomoc, ale nie przyniosła ona oczekiwanych efektów, próby uruchomienia kończą się podobnym komunikatem. Czy nikt z czytających to nie miał podobnych problemów z zainstalowaniem programów (ja mam jeszcze podobny problem z instalacją Opery), wszystkie inne programy instalują się bez problemów.

Wybrałeś instalkę KIS dla odpowiedniego systemu?

Miałeś wcześniej jakiś program antywirusowy / firewall / pakiet zabezpieczający? Jeśli tak to jaki?

Instalka najnowsza KIS 2010, próbowałem go instalować na Windows 7, ale w wykazie obsługiwanych systemów Win7 nie było , przeinstalowałem więc system na Vista Home Premium 32 Bit kupiony legalny, i próbowałem zainstalować program KIS, ale bezskutecznie, po kilkunastu nieudanych próbach zainstalowania KIS 2010, bezproblemowo zainstalowałem Microsoft Security Esentials. Póżniej chciałem zainstalować Operę ale efekt był podobny. Operę zainstalowałem w starszej wersji i po angielsku, przy próbie aktualizacji podobny komunikat.

Spróbuj zainstalować inny pakiet zabezpieczający, np. ESET SMART SECURITY.

Odinstaluj wszystkie programy ochronne i popróbuj a innymi, jeśli będzie ten sam błąd tzn. że może coś być z systemem, chociaż to też nie jest powiedziane , że tak może być.

Vista 32Bit … wg mnie Vista jak i 7 są niedopracowane ale to moje zdanie ;]

Eset Smart Security miałem na tym zainstalowane i nie było problemów z jego instalacją. Problemy są z zainstalowaniem Opery i Kaspra. Opera się zainstalowała, ale jest to starsza wersja i nie instaluje się pakiet międzynarodowy,tylko wersja angielska. A co dopracowania to po zainstalowaniu Visty to drugi dzień mi się aktualizuje. Niedopracowanie moim zdaniem polega też na tym że przez pierwszy dzień ładował drobne aktualizacje, a dopiero potem załadował Service Pack`a, i po tych aktualizacjach System już zajmuje 23GB.