Kaspersky Internet Security na spółkę

Witam,

orientuje się ktoś czy pakiet KIS na 3 stanowiska można ze znajomymi kupić na spółkę po 1 licencji na każdego? Czy byłoby to zgodne z licencją?

raczej tak mój ojciec miał takiego Kasperskiego z licencją na 3 stanowiska i :

1 licencje miał on u siebie na kompie w mieście X

2 licencje miałem ja na kompie na wsi Y

3 licencje miała siostra mojej dziewczyny we wsi Z czyli można.

Masz na myśli że można w sensie że z jednego klucza można było pobierać aktualizacje na tych 3 komputerach, ale czy to jest zgodne z treścią licencji bo chyba taką gdzieś trzeba zaakceptować a której znaleźć sam nie mogę?

napisz do pomocy technocznej dla uzyskania 100% pewności (osobiście wydaje mi się że nie jest zgodne z licencją programu…)

support@kaspersky.pl

lub zainstaluj na jakimś pc triala i podczas instalacji przeczytaj unowę licencyjną…

Niestety tak się nie da… licencje są wystawiane na użytkownika końcowego i wskazaną w kluczu ilość komputerów (stanowisk)

polecam stronkę gdzie można kupić alternatywne i dużo tańsze zabezpieczenie http://lubimyprogramy.pl

zwykle w licencjach wielostanowiskowych w licencji jest zapis że wszy7stkie stanowiska muszą się znajdować w jednym gospodarstwie domowym lub w jednej firmie czy też instytucji, czyli nie można kupić sobie a spółkę i zainstalować w 3 różnych miejscach.

BTW

kompletnie nie rozumiem o co chodzi ??

Np. office 07 też jest na 3 stanowiska…ale w obrębię 1 gospodarstwa domowego (w 1 domu) czyli np. jeżeli w domu mieszkam ja moja mam i siostra i kazdy ma swój komputer to jak kupimy na spółkę offcie to jest to zgodne z licencją ale np. jeżeli ja jestem w kielcach, moja mama w gdyni a siostra w zakopanym to nie byłoby to legalne :smiley:

poczytaj licenjce czy coś tam pisze o miejscu PCtów z zainstalowanym Kasperskim :slight_smile:

A laptopa za zainstalowanym Office trzeba przywiązać łańcuchem do biurka żeby czasem nie dostał nóg i nie opuścił gospodarstwa.

:stuck_out_tongue:

ja móię o PC których zazwyczaj się nie przenosi z domu do domu na dłuższy czas.

A z lapkami nie wiem jak jest :smiley: