Kaspersky Internet Security - odblokowanie popup

Witam!

Jak odblokować okno popup, bo nawet jak wyłączam KIS to i tak przeglądarka mi nie otwiera ich. Chcę włączyć… Jak to zrobić?

Używam: Google Chrome / KIS 2011.

Czy chodzi Ci o funkcję wyłączenia banerów reklamowych ?

Jeśli tak, to proszę… (strona 122 Podręcznika Użytkownika KIS 2011) - link do strony z dokumentem: http://www.kaspersky.pl/download.html?s … rod_id=156

W celu włączenia lub wyłączenia modułu Blokowanie banerów z poziomu okna głównego wykonaj następujące czynności:

  1. Otwórz okno główne aplikacji i z jego lewej części wybierz sekcję Centrum ochrony.

  2. W prawej części okna kliknij lewym przyciskiem myszy, aby otworzyć sekcję Bezpieczeństwo online.

  3. Kliknij przycisk Blokowanie banerów, aby otworzyć menu wyboru akcji modułu i wybierz Włącz moduł Blokowanie banerów (jeśli moduł ma zostać włączony) lub Wyłącz moduł Blokowanie banerów (jeśli ma zostać wyłączony).

Po włączeniu modułu jego ikona staje się zielona, a po jego wyłączeniu - szara.

W celu włączenia lub wyłączenia modułu Blokowanie banerów z poziomu okna konfiguracji wykonaj następujące czynności:

  1. Otwórz okno ustawień aplikacji.

  2. W lewej części okna, w sekcji Centrum ochrony wybierz moduł Blokowanie banerów.

  3. W prawej części okna zaznacz pole Włącz moduł Blokowanie banerów, jeśli moduł ma zostać włączony. Jeżeli moduł ma być wyłączony, usuń zaznaczenie z tego pola

Nie pomaga mi to co napisałeś…, tak jak już pisałem nawet definitywne zakończenie pracy z Kaspersky-m, nie skutkuje otwarciem strony jakiej chcę. Tak więc wydaje mi się, że muszę w Google Chrome jeszcze coś ustawić, ale za cholerę nie widzę tej opcji… Ewentualnie mam Mozzile i IE 8, więc mogę jeszcze z nich skorzystać - ale tam również nie wyświetla mi się opcja odblokowywanie okien popup lub dodania tej konkretnej strony do wyjątków, bo do tego dążę…

W związku z tym podejrzewam, że blokowanie wyskakujących okienek masz włączone w przeglądarkach.

Internet Explorer:

  1. Po otwarciu IE wciśnij Alt+X,

  2. Otwórz “Opcje internetowe”,

  3. W zakładce “Prywatność” masz “blokowanie wyskakujących okienek” i tam zaznaczasz odpowiednią opcję (włącz/wyłącz),

  4. Masz tam też opcję “ustawienia” gdzie możesz dodawać witryny.

Google Chrome:

  1. Kliknij menu Narzędzia

  2. Wybierz polecenie Opcje.

  3. Kliknij kartę Dla zaawansowanych.

  4. Kliknij opcję Ustawienia treści w sekcji ,Prywatność".

  5. Wybierz zakładkę Wyskakujące okienka.

Firefox:

http://lmgtfy.com/?q=blokowanie+wyskaku … +firefoxie