Kaspersky Internet Security PL lub KAV PL

czy jest gdzies do sciągniecia KIS lub KAV pod viste ale po polsku??

w wersji polskiej jeszcze nie :slight_smile:

a jakiś inny anttyvir oprocz avasta po polsku to jaki byscie polecili?

nie ma zadnego innego antywira w wersji PL pod Vist :!:

LooL… a NOD32?

a kaspersky eng pod viste jest jak tak prosze mi napisać na gg 2381111 gdzie go mogę znaleźć :stuck_out_tongue:

w wersji En ? :?

a One Care Live 1.5 jest za free??

http://www.techspot.com/downloadget.php … afd182f264

Jest za free ,

  1. Dla beta testerów za testy , ale na shystem w wersji EN

  2. Trial One cara trwa 90 dni i jest przeznaczony na angielska wersjie visty/xp

3.Juz wyraznie Ci napisaBem ze :

A jest One Care Live pod Polską viste??bo ty widziałem na screenach że posiadasz polską viste i jakiego antywira używasz?

Ile razy mam tlumaczyc :

Mam polska wershje i nie potrzebujue antyvira

No to jak masz zabezpieczony system??? bez antywirusa jedziesz? czy tak jest bezpicznie?? bo mi chodzi o to żebym mógł smiało chodzić po interneciem sciagac no i żeby mi się żadne wirusy nie wdygiwały na kompa.

Złączono Posty : 29.01.2007 (Pon) 21:23

aero nie odpowiesz już:(?

KYNEK

ja sobie na xp radziłem bez antywira, na viście dzięki Funcji UAC tym bardziej, jak wirus chce mi się uruchomić, to wyskakuje mi opcja czy na pewno podjąłem takie działanie, więc antyvir nie jeast mi potrzebny

w sumie tak no ale bez antywirusa to niebezpiecznie chyba troszQ co nie??

KYNEK

Przez 6 miesięcy na xp , siedziałem bez żadnego antyvira, i komp miałem czysty, na viscie nie potrzebuje tym bardziej antywirusa, ponieważ mam od tego UAC, jeśli jakiś wirus będzie chciał się uruchomić dostanę komunikat o tym, także, tym bardziej ze do tej pory nie wyszła żadna wersja antyvirusa na wersję RTM, tym samym nie mam zamiaru używać av z wersji RC, gdzie sporo plików uległo zmianie, i av na 100 % nie pracuje [prawidło, bezpiecznie będe się czuł jak wyjdą antywirusy na wersję RTM, .

Bo w viście jest jedna zasada , jeśli nie ma programów, sterowników do wersji Visty, nie powinno sie takiego czegoś instalować :slight_smile:

no własnie a ty masz viste :stuck_out_tongue: co ty na to?:stuck_out_tongue:

a co mam powiedzieć, instaluje raczej programy które sa napisane pod viste :slight_smile:

No w sumie tak…no ale nie masz zainstalowanego zadnego programu na spyware czy cos w tym stylu?? normalnie zainstlowałes viscie, wgrałes sterki od neo czy tam czegos innego , podłączyłes sie do netu i normalnie go uzywasz?

a AVG free edition??

Mam od tego Windows Defendera :stuck_out_tongue:

Ja zaktualizowałem swojego XP pro do windows ultimate PL, i się trzyma OK

Narazie jest pod windows Vista RC