Kaspersky IS 2009 czy Kaspersky IS 7?

Stanąłem właśnie przed dylematem. Wybrać nowszego i droższego Kasperskiego czy starszą i tańszą wersje. Na konta bankowe nie wchodzę więc ta ochrona za nowa (chyba) nie musi być. Fakt, faktem łażę po praktycznie wszystkich stronkach w sieci. Z tematyką xxx włącznie. Słyszałem że Kasperski 2009 nie jest do końca pozbawiony bugów a wersja 7 raczej tak. Co polecicie w tym wypadku??

Ja bym brał Kaspersky IS 7…Czytałem,że dużo jest problemów z IS 2009 nie chcą się pobierać bazy wirusów itp.

Też bym brał kaspersky 7, można się w nim łatwiej połapać niż w wersji 2009, pozatym po wykryciu wirusa nie można wybierać akcji do wykonania. Temat o kasprze 2009 http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=6&t=253716 :slight_smile:

czytałem ten temat ale chciałem mieć porównanie dwóch wersji tego samego produktu.

Przetestuj KIS7 i KIS 2009. Zobacz, która wersja bardziej Ci odpowiada. Osobiście używam najnowszą wersję i ją polecam.

Zainstalowałem 2009 i jakoś tak dziwnie… reguły sam zmieniał i po wtóre sam dodawał bez pozwolenia itp. - może po prostu nie wiem gdzie przełączyć, ale trochę pogrzebałem i … papa

Znów jestem na KIS7 :wink: Ale radziłbym przetestować, a nóż Ci się spodoba.

mam 2009 bo jest szybszy z ,połapaniem się dojdziesz,jak są jakieś bugi to wiadomo że je poprawią, na viście chodzi ok , a z 7 miałem na początku problemy :slight_smile:

W dniu 01.07.2008 , o godzinie 18:40 został dopisany post przez slawektor

mam 2009 bo jest szybszy z ,połapaniem się dojdziesz,jak są jakieś bugi to wiadomo że je poprawią, na viście chodzi ok , a z 7 miałem na początku problemy :slight_smile:

wybierasz starszą wersję i możesz bezpłatnie uaktualnić do nowszej.

dobra postanowione kupuje 7. tylko nie wiem czy te wersje http://www.euro.com.pl/oprogramowanie/k … -box.bhtml będzie można aktualizować.

A to cię nie interesuje?

http://sklep.vobis.pl/oferta/oprogramow … ronis.aspx

Ja myślę, że dobrze zrobisz kupując KIS 7, bo to cieszący się dobrą opinią pakiet.

Lepiej kupić starszą, sprawdzoną wersję niż potem żałować.

Zresztą najlepiej będzie jak zainstalujesz jednego triala, potem drugiego i sam porównasz.

nie bo już zakupione tylko czekam na realizacje. a te 2 inne programy były by mi nie potrzebne. to po co więcej kasy wydawać??

jak to jest z tymi regułami?

dlaczego kaspersky sam ustala co i w której regule ma sie znaleźć?

słyszałem że można to zmienić, ale czy naprawdę nie ma możliwośc zeby działał tak jak wersja 7, gdzi można było odrazu wybrac czy wyrażamy zgode na łączenie sie z netem jakiejś aplikacji czy nie.

przeciez czasem ta pierwsza chwila jest najważniejsza, gdy złapiemy jakiegoś trojana czy program, którego kaspersky jeszcze nie rozpoznaje jako vir, a on zdaży juz wysłać gdzieś w świat jakies nasze dane z komputera

viewtopic.php?f=2&t=249749&p=1648394&hilit=reguly+firewall#p1648394

czy ma korzystać z reguł wybiera się przy instalacji i wtedy mamy tak jak w 7 ale nie jestem w 100% pewien bo już dawno instalowałem

Niestety mimo iż ustawimy opcje uczenia, nie wygląda to tak jak w 7-ce, a szkoda, bo działa faktycznie szybciej,

Nie wiem jak wy to ustawiacie bo u mnie opcja uczenia działa w nalezytym porzadku ;]