Kaspersky kontynuacja czy nowa licencja

Wczoraj skończyła mi się licencja na Kasperskiego Internet Security 7. Więc go odinstalowałem zainstalowałem Kasperskiego Internet Security 2009 z powodu chwilowego braku środków jako Trial. Czy w tej sytuacji mogę kupić Kasperskiego Internet Security 2009 w wersji Kontynuacja/odnowienie żeby było legalnie?? Jak coś to klucz od Kasperskiego Internet Security 7 mogę wgrać ale będzie on już nie ważny.

Możesz kupić elektroniczną lub pudełkową licencję kontynuacyjną (1,2,3 lata) na kaspersky 2009 w zależności od posiadanej wersji programu KAV 7.0 do KAV 2009 lub 2010 KIS 7.0 do KIS 2009 lub 2010.Tu masz szczegóły na temat kontynuacji oraz możliwość zakupienia licencji kontynuacyjnej. Przy zakupie licencji kontynuacyjnej trzeba podać stary ostatnio używany klucz

http://www.kaspersky.pl/products.html?s=upgrade2009

masz podane jak zaktualizować Kasperskiego,

Cholerka jak

Czyli chyba kontynuacja być nie może. Dobrze mówię ??

Możesz kupić licencję kontynuacyjną i masz 30 % rabatu. Wiadomo że jak ci licencja wygaśnie to musisz kupić nową tyle, że płacisz mniej

no wiem tylko że ja pomiędzy starą licencją a nową wsadziłem okres próbny. i nie wiem czy to nie przeszkodzi przy kontynuacji licencji.

stary fakt nie ważny klucz mogę KIS-owi 2009 podać

Eh nie rozumiesz, jak będzie kupować przez stronę kasperskiego licencje kontynuacyjną to na ich stronie wpisujesz stary klucz

A jak zakupie z innych źródeł to też będzie można kontynuować?? pytam bo widziałem kontynuację już za 80 zł za rok

Tak - kontynuacja będzie możliwa. Nie kupuj tylko przedłużenia licencji z jakiś egzotycznych źródeł, bo możesz się srogo zawieść.

PS Jeśli masz jakieś wątpliwości na temat legalności zakupowanego przedłużenia (kontynuacji) licencji, proponuję zadzwonić do pomocy technicznej Kasperskiego i upewnić się co do wiarygodności firmy od której owe przedłużenie zamierzasz kupić.

Ja w egzotycznych źródłach nie kupuje. KIS-a 7 kupiłem w Euro RTV AGD (przez stronę internetową) za ok 20 zł taniej niż na w sklepie Kasperskiego. Dlatego o to pytam.