Kaspersky Lab - Aktualizacja 28% i stoi


(Sbar) #1

Witam już kilka dni mam problem z aktualizacją Kaspersky (6.0.2.621) klucz mam aktualny, ale bład dotyczy aktualizacji. Nie wiem czy to bład po mojej stronie czy stronie serwerów KASPERSKIEGO. Proszę o radę co dalej robić. Może trzeba podać nowe listy serwerów ?

Nie chciałbym zmieniać wersji na lepszą ponieważ ta jest najstabilniejsza i nie muli tak komputera jak 7.0 czy wyższe !

aktualizacja.jpg

Uploaded with ImageShack.us

aktualizacja1.jpg

Uploaded with ImageShack.us


(Mularczyk Maciek) #2

A nie łatwiej będzie 1 telefon pod 34 368-18-14? Tam taka miła Pani połączy Cię z pomocą techniczną jak poprosisz :wink:

Skoro już za to zapłaciłeś to korzystaj z darmowego supportu Kasperskich bo kto jak nie oni znają swój produkt najlepiej?


(Sbar) #3

Jakbym mógł zadzwonić to bym to zrobił. Po co iść na łatwiznę jak można trochę pogłówkować i samemu rozwiązać problem. Jak nierozwiąze problemu to napewno zadzwonię:smiley:


(StG 44) #4

Czy ta wersja jest jeszcze wspierana? Jak nie możesz zadzwonić to e-maila napisz:

E-mail:

Informacje ogólne: info@kaspersky.pl

Pomoc techniczna: support@kaspersky.pl


(Mularczyk Maciek) #5

Hmm..Przez pojęcie 7.0 i wyższe to o których myślisz? Bo z początku zrozumiałem, że chodzi o Kaspersky Antivirus for Workstation.. Czy raczej chodzi o Kaspersky Anti-Virus Personal (ewentualnie Internet Security) 6.0.2.621? W tym drugim, wsparcie skończyło się w 2009 :wink:

Natomiast jeśli jednak chodzi o Kaspersky AV for Workstations 6.0.x to możesz spróbować podać inne nazwy serwerów http://support.kaspersky.com/pl/wks6mp4 ... =193238779


(Erufenrito) #6

Czemu nie zaktualizujesz Kasperskyego do najnowszej wersji tj. 2011 ? - wersja 2011 w porównaniu do 7 to demon szybkości :stuck_out_tongue: