Kaspersky - problem z aktualizacją

Zainstalowalem KAV Personal 5.0.142. Posiadam wazny klucz programu czyli jego pełną wersję (nie trial). Ale kiedy próbuje zaktualizować bazy wirusów to dostaje komunikat, ze nie mam połączenia z netem. Mam sygate Personal Firewall i Kaspersky nawet nie stara sie polaczyc z netem bo firewall nic nie wykrywa (nie ma komunikatu o aplikacji chcącej połaczyc sie z netem. Chyba ze nie musi takowego być). Kiedy calkowicie wylączam sygate’a albo wlączam opcje “allow all” to nic sie nie zmienia - nadal nie aktualizuje baz.

Mam win 2k sp4 PL, ktory chyba nie ma wlasnego firewalla wiec nie wiem gdzie tkwi problem. prosze o pomoc! !!

Że niby jaka licencja. :?

Niby jak mam to rozumieć ??

Czasowo zamykam.

Autora topica prosze o kontakt na PW.

UpDate:

Po wyjaśnieniach usera na PW ściągam blokadę

Sprostowanie:

Troche zle sie wyrazilem na początku. mam pełną wersję programu, nie trial, z ważnym licence key (już poprawiłem w głównym poscie). Z moderatorem juz wszystko wyjaśnilem jednak problem z antywirem pozostał. nie chce mi sie aktualizować. Proszę o pomoc.

wywal sygate i spóbuj aktualizować

Odinstalowalem sygate i nadal aktualizacja kasperskiego nie dziala. więc to nie wina firewalla. Jeszcze jakies pomysly??

Skontaktuj się z pomoca techniczną Kasperskyego

http://www.kaspersky.pl/services.html?s=support.

tak wlasnie najprawdopodobniej zrobie! mam nadzieje ze tej “pomocy” mi udzielą. thX za pomoc