Kaspersky upgrade

Zamierzam zakupić program Kaspersky Internet Security i mam kilka pytań. Przede wszystkim chciałem się dowiedzieć jak się ma sprawa z kontynuacją. Jestem bowiem zainteresowany licencją na trzy komputery. I jak skończy mi się licencja po roku albo dwóch (w zależności od tego jaką opcję wybiorę) to potem upgrade mam na wszystkie trzy stanowiska w jednej cenie, tak? I jeśli mam na dwa lata licencję, to po roku mam darmową aktualizację do nowej wersji, czy przez dwa lata używam tej samej wersji, a potem przeskakuję o dwie przy kontynuacji?

I jeszcze taka jedna kwestia. Bo na oficjalnej stronie widzę są do kupienia tylko wersje elektroniczne, to skąd na takim Allegro mają wersje pudełkowe BOX i to w dodatku tańsze? Tak samo w sklepie morele.net ten program jest o wiele tańszy. Gdzie najlepiej kupić? Bo chciałem na oficjalnej stronie, ale myślałem, że mają wersje w pudełku.

tak

tak, za każdym razem gdy producent wyda nową wersję będziesz mógł zaktualizować.

Na allegro i podobnych serwisach aukcyjnych radził bym kupować bardzo ostrożnie a w szczególności gdy cena będzie dużo niższa od tej z oficjalnej polskiej strony kasperskiego.Jak już uparłeś się na wersję pudełkową to kup u jakiegoś zaufanego sprzedawcy a allegro omijaj.

Jak kupisz przedłużenie w wersji na 3 stanowiska to i owszem, jak na jedno to chyba wiadome.

A w okresie trwania subskrypcji masz prawo do posiadania najnowszej wersji pakietu, a aktualizacja jest wręcz zalecana przez producenta.

A jeśli wybiorę tą wersję elektroniczną, to po prostu na maila dostanę klucz produktu, tak? I jeszcze takie pytanie i to ogólnie do programów płatnych (bo wcześniej nigdy nie miałem przyjemności): jest jakaś ograniczona ilość instalacji na danym komputerze? Bo załóżmy, że będę kiedyś formatował dysk. Nie będzie potem problemu z zainstalowaniem na nowo takiego Kaspersky’ego, tudzież innego płatnego programu (jak MS Office czy Adobe Photoshop)?

Nie ma, a jak by były problemy zawsze można skorzystać z pomocy technicznej producenta oprogramowania.