Kaspersky vs ZoneAlarm Security Suite

Witam jestem użytkownikiem Antywirusa ZoneAlarm(mam aktualną wersję)i mam znim troche problemu otóż usuwa on spyware,ma dobrego firewalla,ale antywirusów niezdarzyło mi się tym programem usunąć więć zainstalowałem JAKO uzupełnienie Arce MicroScan 2007 i wykrył 6 chyba niegrożnych odmian trojanów nic jakoś na moim kompie nieusuneły niemulił choć przyznam,że się muli bo mam kompa 5 latek,więc to dla mnie normalka i napisałem ten temat z takim zapytaniem Kaspersky 7 to dobry antywirus,ma dobrego firewalla ochrona przeciwhakerską?? i inne antyspyware itp???szczególnie chodzi mi żeby niemulił mi kompa bo mam słabego przyznam procek:AMD duron 1.2 mghz pamięć 256mb karta geforce MX 400.

Tak na marginesie wbił kiedyś haker na mojego kompa miało to miejsce około 3 latemu wysłał mi plik worda i napisał,że wbił na mojego kompa chyba coś takiego u zaczął usuwać a został sam windows i puste foldery po programach.

Kaspersky strasznie muli kompa…Polecam Noda32,i jako jego uzupelnienie Spybota :slight_smile:

Ja mam PC ok. 3 Lata , a śmiga jak rakieta.

Bzdura totalna , no chyba , że jak skanuje pamięć to jest lekka zawieszka[ok 7-10 sek.] ale używałem tego antywirusa , i jak najbardziej mogę polecić.

Firewall to też dobre uzupełnienie.

Tak nawiasem mówiąc , to dla mnie totalną bzdurą jest , że antywirus może ‘‘mulić’’ komputer.No wyjątek stanowi Norton[?] i Panda.

@edit

Według Mnie polecił bym Ci następujący zestaw :

Kaspersky 7.0 + Firewall [np : Comodo , Jetico , Kerio] + Jakiś Soft na Spyware itd.To już sam se poszukasz , możesz jeszcze zainstalować[Dla Ambitnych] np : ProtoWall

  • Korzystać rozsądnie z Komputera , ograniczyć korzystanie z sieci p2p itd.

Po co aż 3 programy anty?Firewalla masz już w xp wgrane… ??

Nie mówię zainstalować wszystkie , tylko 1 z tych trzech.

No właśnie wgrany.

http://www.matousec.com/projects/window … esults.php

Zobacz które miejsce zajmuje w testach.

A to sorry…zle zrozumialem

Złączono Posta : 19.08.2007 (Nie) 20:29

Na liści z tej strony nie ma Noda32…Chyba że go przeoczyłem… :?

No tak , bo to jest test firewalli.

nie wiem czemu zone nie usuwa ci virusów przecież to jest kaspersky 6 + firewall