Kaspersky zawiesza się przy aktualizacji

Witam serdecznie, problem zaczął się od dzisiaj od 10:00 rano i tkwi do teraz. Włączyłem komputer, podłączyłem się do internetu, Kaspersky zaczął się aktualizować i przy 88% aktualizacje zatrzymały się. Ciągle stoi na 88%, nie można zatrzymać aktualizacji, wstrzymać ochrony, wyłączyć zupełnie, wylogowanie też nic nie daje. Dopiero ponowne uruchomienia komputera pomaga, ale gdy Kaspersky tylko chce się aktualizować to znowu ten problem się pojawia.

Na razie nie przeinstalowywałem Kasperskiego, jedynie to usuwałem licencję i wgrywałem na nowo, ale nic nie dało. Chciałbym się dowiedzieć czy u was też się tak dzieje ?. Jeśli nie to co to mogło spowodować, może jakieś problemy z serwerem Kaspersky.

Dodam jeszcze, że właśnie teraz Kaspersky aktualizuje się i problem pojawia się oczywiście znowu, ale stoi na 63% :stuck_out_tongue:

Mam Kaspersky Internet Security 2009.

u mnie dobrze usuń kasperskiego zainstaluj od nowa lub wyłącz aktułalizacje na 1 dzień i potem włącz. pomoc techniczna kasperskiego

Wyłączyłem na 1 dzień, dzisiaj włączyłem i poszło, pięknie zaktualizował się :-D. Wielkie dzięki za tą poradę.