Kasujący się opis na GG

Po wpisaniu opisu i zamknięciu jest, lecz po wtórnym otwarciu GG jak wejdę w ustawienia/status, już nie ma (puste okno). Co jest nie tak? W innych wersjach aplikacji i systemu (GG6 i XP) pamiętam, że to działało.

http://img139.imageshack.us/img139/2261/przechwytywanielc3.jpg

no to pewnie lda tego, że gg nie jest kompatybilne z vistą…

Dlatego też postanowiłem zapytać w tym dziale. Jestem ciekawy co na to inni użytkownicy Visty.

Bzdura z tym brakiem kompatybilności! Mam Vista Home Basic i GG sprawuje się normalnie.

:x masz szczęście i tyle…ciesz sie…mi gg rozwlailo system 2 min po instalcji ;0

dokładnie tak, u mnie na Home Premium też nie miałem i nie mam problemów (może to zależy od źródła pochodzenia systemu)…

Nie mieszaj w to nie kompatybilność programową gadu gadu, który jest w pełni kompatybilny z najnowszym systemem od prawie roku.

Widoczne błędy programu to nie koniecznie wina samego gg !!

Witam umnie też GG działa prawidłowo bez problemu też posiadam viste home premium.

Chwila, piszecie “u mnie, u mnie…” a nikt nie wypowiedział się konkretnie na moje pytanie. Chodzi o ustawienie opisu w statusie, tak żeby zawsze po zamknięciu GG był widoczny i oczywiście o to żeby za każdym razem tego na nowo nie wklepywać.

Jeśli tak, proszę o kontakt z technicznymi gadu gadu.

Zapewniam Cię tylko że sam problem kompatybilności z vistą nie jest problemem, gdyż gadu jest w pełni kompatybilne z vistą.

Dwa jeszcze pytanie jaką posiadasz wersję GG ?

A czy ja mówię o kompatybilności czy o tym, że nie mogę “na stałe” ustawić opisu w statusie. Oczywiście po zamknięciu GG. Dałem screena rozpoczynając temat.

GG 7.7.0 bulid 3669

zaktualizuj gg do wersji najnowszej, i daj znać, czy dalej masz ten problem

Build 3725 i dalej to samo

po wpisaniu i zaakceptowaniu

22646992md7.th.jpg

i po restarcie GG

43782098wi7.th.jpg

Abstrahując od tematu to nie zgadzam sie z Waszymi twierdzeniami o 100% kompatybilności. Problem już parę miesiecy temu zgłosiłem do technicznych. Chodzi mianowicie o to, że GG pod Vistą nie linkuje prawidłowo do domyślnej przeglądarki. Otwieta zawsze w IE. Problem przyjęto do poprawki, ale kiedy i czy w ogóle … :frowning:

Nie wiem jak z tą kompatybilnością. Na moim x64 ultimate gg raz na tydzień wywala cały " mój profil " i trzeba od nowa wszystko zakładać, a wiec jednak coś jest nie tak ponieważ z moich programów to tylko gg tak robi. CO do pomocy technicznej gadu gadu to chyba sobie żartujecie =D> . Pisałem tam dużo razy , rok temu parę miesięcy temu , w sumie może z 5 razy. NIgdy nie dostałem nawet odpowiedzi :x .