Kasujący się opis na GG

(Miet55) #1

Po wpisaniu opisu i zamknięciu jest, lecz po wtórnym otwarciu GG jak wejdę w ustawienia/status, już nie ma (puste okno). Co jest nie tak? W innych wersjach aplikacji i systemu (GG6 i XP) pamiętam, że to działało.

(Kubakuderski) #2

no to pewnie lda tego, że gg nie jest kompatybilne z vistą....

(Miet55) #3

Dlatego też postanowiłem zapytać w tym dziale. Jestem ciekawy co na to inni użytkownicy Visty.

(Ostatni Mohikanin) #4

Bzdura z tym brakiem kompatybilności! Mam Vista Home Basic i GG sprawuje się normalnie.

(Kubakuderski) #5

:x masz szczęście i tyle...ciesz sie..mi gg rozwlailo system 2 min po instalcji ;0

(Fokusmick) #6

dokładnie tak, u mnie na Home Premium też nie miałem i nie mam problemów (może to zależy od źródła pochodzenia systemu).......

(aero) #7

Nie mieszaj w to nie kompatybilność programową gadu gadu, który jest w pełni kompatybilny z najnowszym systemem od prawie roku.

Widoczne błędy programu to nie koniecznie wina samego gg !!

(ahonen97) #8

Witam umnie też GG działa prawidłowo bez problemu też posiadam viste home premium.

(Miet55) #9

Chwila, piszecie "u mnie, u mnie...." a nikt nie wypowiedział się konkretnie na moje pytanie. Chodzi o ustawienie opisu w statusie, tak żeby zawsze po zamknięciu GG był widoczny i oczywiście o to żeby za każdym razem tego na nowo nie wklepywać.

(aero) #10

Jeśli tak, proszę o kontakt z technicznymi gadu gadu.

Zapewniam Cię tylko że sam problem kompatybilności z vistą nie jest problemem, gdyż gadu jest w pełni kompatybilne z vistą.

Dwa jeszcze pytanie jaką posiadasz wersję GG ?

(Miet55) #11

A czy ja mówię o kompatybilności czy o tym, że nie mogę "na stałe" ustawić opisu w statusie. Oczywiście po zamknięciu GG. Dałem screena rozpoczynając temat.

GG 7.7.0 bulid 3669

(aero) #12

zaktualizuj gg do wersji najnowszej, i daj znać, czy dalej masz ten problem

(Miet55) #13

Build 3725 i dalej to samo

po wpisaniu i zaakceptowaniu

22646992md7.th.jpg

i po restarcie GG

43782098wi7.th.jpg

Abstrahując od tematu to nie zgadzam sie z Waszymi twierdzeniami o 100% kompatybilności. Problem już parę miesiecy temu zgłosiłem do technicznych. Chodzi mianowicie o to, że GG pod Vistą nie linkuje prawidłowo do domyślnej przeglądarki. Otwieta zawsze w IE. Problem przyjęto do poprawki, ale kiedy i czy w ogóle .... :frowning:

(38544) #14

Nie wiem jak z tą kompatybilnością. Na moim x64 ultimate gg raz na tydzień wywala cały " mój profil " i trzeba od nowa wszystko zakładać, a wiec jednak coś jest nie tak ponieważ z moich programów to tylko gg tak robi. CO do pomocy technicznej gadu gadu to chyba sobie żartujecie =D> . Pisałem tam dużo razy , rok temu parę miesięcy temu , w sumie może z 5 razy. NIgdy nie dostałem nawet odpowiedzi :x .