Katalogowanie i porządkowanie muzyki

Witam.

Poszukuję programu który pozwoli wyręczy mnie w tym żmudnym zadaniu jakim jest robienie porządku z muzyką na dysku. Potrzebuję od niego dwóch funkcji

  1. Umiejętność rozpoznawania muzyki i tagowania jej (taki Shazzam tylko odczytujący ścieżkę z dysku i odpowiednio tagujący muzykę)

  2. Porządkowania jej. Tzn. Tworzenia folderów i segregowanie plików w tych folderach.

Generalnie znajdzie piosenkę otaguje ją po czym przeniesie do D:\Muzyka[Artysta][Album][Tytuł], czyli odwali za mnie całą robotę.

Jak do tej pory wypróbowałem dwa programy MusicBrainz Picard i Helium Music Manager 8 i Picard zrobił mi jeszcze większy bajzel niż miałem (moje pięknie otagowane i posegregowane AC\DC pozmieniał losowo na 3 różne AC DC, AC_DC i AC-DC i generalnie jeszcze większy bajzel z folderami niż był) a Helium zmienił nazwy wszystkich wykonawców na [christmas music] a albumów na Children’s Christmas (mimo że fajnie wygląda przy takich tagach tytuł “Lucifer over London” na przykład to jednak nie o to mi chodziło) i jeszcze nie ogarnąłem czy da się go zmusić do porządkowania folderów.

Czy jest jakiś program który zrobi to o co go proszę?

Nie bardzo wiem co masz na myśli pisząc:“Umiejętność rozpoznawania muzyki”