Kategorie w blogach na DP


(Wolfgar) #1

Czy będą może kiedyś kategorie w Blogach DP? Np Linux/Internet/Windows/Hardware. Myślę, że taka "selekcja" nie była by głupim pomysłem. Tak samo przydała by się jakaś "szukajka" przy Blogach. Wszak gdzieś mi zaginął wątek o programie do stawiania domowego serwera.


(Docent) #2

Od jakiegoś czasu zbieramy rozmaite pomysły i pracujemy nad małą przebudową bloga, wkrótce będzie widać pierwsze efekty - musicie póki co uzbroić się w cierpliwość :wink:


(wojmal) #3

Kategorie to dobry pomysł, ale wydaje mi się, że niezłym pomysłem byłyby tagi.


(Ramirez1) #4

Popieram przedmówcę Tagi to dobry pomysł.


(roobal) #5

Myślę, że zamiast tworzyć gotowe kategorie, lepiej by było dać użytkownikom możliwość tworzenia kategorii na własnym blogu, np. piszę o Linuksie, tworzę na swoim blogu kategorię Linux, piszę o bezpieczeństwie sieciowym, tworzę kategorię bezpieczeństwo.

Pozdrawiam!


(wojmal) #6

Chodzi też o to, żeby było łatwo wyszukać czyjś wpis np. nie pamiętam, kto napisał, ale pamiętam, że było to o różnych terminalach w Linuksie, więc wyszukuje po tagach: linux i terminal. A oczywiście tagi nadają sami autorzy wpisów.


(fiesta) #7

Nie jest to takie do końca bezpieczne, bo zawsze się znajdzie nawiedzony co "otaguje" swój wpis nie zgodnie z zawartością, byle miał większą oglądalność ...


(Ramirez1) #8

Jak tagować to zgodnie z tematem , można by przetestować i zobaczyć jak to wyjdzie.


(wojmal) #9

Można ograniczyć ilość tagów, jakie można przyczepić do danego wpisu (np. 5), czyli nawet danie lipnego tagu nie wpłynie zbytnio na ilość wyświetleń.


(Wolfgar) #10

Jak się mają postępy z blogiem?