Kategorie w blogach na DP

Czy będą może kiedyś kategorie w Blogach DP? Np Linux/Internet/Windows/Hardware. Myślę, że taka “selekcja” nie była by głupim pomysłem. Tak samo przydała by się jakaś “szukajka” przy Blogach. Wszak gdzieś mi zaginął wątek o programie do stawiania domowego serwera.

Od jakiegoś czasu zbieramy rozmaite pomysły i pracujemy nad małą przebudową bloga, wkrótce będzie widać pierwsze efekty - musicie póki co uzbroić się w cierpliwość :wink:

Kategorie to dobry pomysł, ale wydaje mi się, że niezłym pomysłem byłyby tagi.

Popieram przedmówcę Tagi to dobry pomysł.

Myślę, że zamiast tworzyć gotowe kategorie, lepiej by było dać użytkownikom możliwość tworzenia kategorii na własnym blogu, np. piszę o Linuksie, tworzę na swoim blogu kategorię Linux, piszę o bezpieczeństwie sieciowym, tworzę kategorię bezpieczeństwo.

Pozdrawiam!

Chodzi też o to, żeby było łatwo wyszukać czyjś wpis np. nie pamiętam, kto napisał, ale pamiętam, że było to o różnych terminalach w Linuksie, więc wyszukuje po tagach: linux i terminal. A oczywiście tagi nadają sami autorzy wpisów.

Nie jest to takie do końca bezpieczne, bo zawsze się znajdzie nawiedzony co “otaguje” swój wpis nie zgodnie z zawartością, byle miał większą oglądalność …

Jak tagować to zgodnie z tematem , można by przetestować i zobaczyć jak to wyjdzie.

Można ograniczyć ilość tagów, jakie można przyczepić do danego wpisu (np. 5), czyli nawet danie lipnego tagu nie wpłynie zbytnio na ilość wyświetleń.

Jak się mają postępy z blogiem?