Katra graficzna do 350zł

Szukam karty graficznej dobrej do gier,która kosztowała by do 350zł.Chciałbym grać w grę World of Warcraft,ale na moim obecnym sprzęcie działa ona słabo i ciężko się gra.Jeżeli podajecie odpowiedź proszę o podanie linka do strony z kartą.

Mój sprzęt:

CPU:

AMD Athlon II X4 640

Ram:

4,00GB 1-kanałowy DDR3 @ 669Mhz

Płyta Główna:

ASUSTeK Computer INC.M5A78L-M/USB3

Grafika:

Acer G225HQV (1920x1080@60Hz)

ATI AMD 760G (ASUStek Computer Inc)

Nośniki:

465GB Seagate ST500DM002-1BC142 ATA Device

(przepisywałem z Speccy kilka rzeczy pominołem)

Możesz dopłacić 25 zł ? http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-radeon-r7-250x-1gb-gddr5-128bit-dvi-hdmi-displayport-r7-250x-1gd5-640345/

 

Podaj jeszcze jakim masz zasilacz. Jeśli nie znasz modelu, to ciągnij boczną ściankę obudowy i zrób zdjęcie naklejki na zasilaczu, ewentualnie go odkręć jeśli nie będzie ona widoczna.

25zł? Nie to nie problem napisałem do350,żeby ludzie nie pisali o kartach za 1000zł bo nie chce potwora,tylko komputer do gier,a co do zasilacza to musisz poczekać bo na razie nie mam czasu.Ale dziękuję za odpowiedź.No niestety na moim programie o zasilaczu nic nie piszę,ale niedługo postaram się wrzucić zdjęcie.

R7 250X będzie jak znalazł, świetna karta za rozsądną cenę.

A i pogram na tych kartach z takim sprzętem w nowe gry na jakiejś średniej lub wyższej grafice w najnowsze gry z dobrą optymalizacją?A i tutaj mam już odnalezione dane co do zasilacza:420W .Z tego co czytałem taki powinien wystarczyć.

Powinieneś poszukać marki zasilacza, sama liczba watów to nic.

Czy pograsz? Wiesz, to jednak jest karta za 350 złotych, a nie 1000 :wink: Ale myślę że niejedną grę na niej odpalisz w niezłych warunkach

Mnie nie interesuje,żeby gra działała jak mażenie (ta gra ma 10 lat xD) zależym i na tym aby na jakiejs sredniej grafce pograc z dobrą optymalizacją,żeby nie zacinała,a co do nowszych gier to było pytanie bo może się na jakąś skuszę.A co do tego zasilacza to musze kopa rozkręcić dziś ok.19 spróbuje wrzucić model.Dzięki.