KAV+trojan w Operze

W cache Opery mam trojany,tak jak na screenie-co mam dalej z tym zrobic?Pokazuje sie okno z pytaniem czy “przetworzyc”-uzywam tego prgramu od niedawna i nie znam go za dobrze a zbyt malo czasu mam teraz na czytanie pliku pomocy.Prosze o rade :o

operatrojan9le.th.jpg

W sumie nie wiem czy zostawic KAV(po odkryciu dziury w programie)i zainstalowac Nod32,mam pelna wersje z “Komputer Swiat”,ktory lepszy?Noda mialam poprzednio.

wystarczy w operze wyczyścic cache przegladarki :wink:

Bezproblemowo kliknij Przetworzyć i będziesz miał te pliki w kopi zapasowej Kasperskiego i możesz je z tamtąd usuąć lub nie ,wedle życzenia

Złączono Posta : 06.10.2005 (Czw) 13:22

Nie panikuj popracuj i zobaczysz zawsze możesz w każej chwili program zmienić na inny

Osobiści polecam Kasperskiego

Dziekuje za info,cache wyczyscilam od razu przed napisaniem postu,przeskanowalam caly komp KAV i jest ok.Mondzio-jesli polecasz KAV to go zostawie,tez mi pasuje.

no nie wiem, jeśli wydajesz kasę na jakiś program , licencja na rok, to chyba tak szybko nie zrezygnujesz z niego i nie zmienisz :expressionless:

bo w takim razie po co był kupowany antyvir :smiley:

Nie kupowalam KAV-mam z plytki dolaczonej do PC World Komputer z wrzesnia,licencja 90-dni,staly klucz.W ostatnim"Komputer Swiat"jest Nod32 2.5 na caly rok,tez za free.Dlatego pytalam,ktory wybrac bo nic poza kupnem gazety,(ktore i tak wszystkie mozliwe kupuje)mnie to nie kosztuje.Jesli okaze sie,ze KAV jest niezastapiony,to go pozniej kupie.

na twoim miejcu brałbym nod32, jest świetny, i z kazdą jego wersja coraz bardzioej dopracowany, narazie zostań przy kasperskym, skończy się licencja wtedy sobie wyprubój noda