Kawałek ekranu w filmie

Witam. Na pewno nieraz każdy z Was widział program telewizyjny w którym w jakiejś ramce był inny obraz.

Mam taki problem, ponieważ chciałem na moim filmiku pokazać urywek mojego ekranu.

Jeśli wie ktoś jak to zrobić (Sony Vegas 9, Camtasia Studio lub jakieś inne) błagam powiedzcie jak?!

Może być w formacie np. połowa ekranu na połowa ekranu (chodzi o to że na jednej połowie byłby wyświetlany obraz 1 filmu a na 2 drugiego filmu).

Może też być w formacie 1/4 ekranu (1/4 ekranu czyli jeden kwadrat najlepiej ten prawy dolny aby w nim był inny obraz).

No i mniejsze jakieś. Bardzo was proszę wiem że to możliwe. Obojętne czy programy będą darmowe czy płatne.

Z góry dziękuję

Pomocne byłby jakiś fragment filmu który obrazuje ten efekt, spróbuj poszukać na youtube i umieścić tutaj link. Jeżeli dobrze myślę to taki efekt można uzyskać w after effects ( do kompozycji ładujemy odpowiednią ilość plików wideo i każdy z nich ustawiamy według swojego uznania)

Rozmawiałeś kiedyś na skypie z kamerkami na bank. Wtedy obraz z Twojej kamerki jest w małym prostokącie na obrazie drugiego rozmówcy. Chodzi miej wiecej o taki efekt.

Dwa filmy wstawiasz na warstwy, jeden pomniejszasz i ustawiasz w dowolnym miejscu. Koniec problemu. Adobe After FX

Ewentualnie polecam progam pinacle studio 10. Można ściągnąć trial version bez problemów. Program jest bardzo prosty.