Kazaa 3 i dziwny bląd podczas wlączania

Siemka zciągnąłęm kaze z DP czyli na bank kaza jest sprawna wszystko sie instaluje a jak sie już łąduje wyskakuje mi błąd o treści:

Your Kazaa application has encountered a problem in showing ads.

To continue enjoying the free ad suported Kazaa please any ad removal software from your computer and reinstal kazaa

Czy ktoś wie o co tej Kazie chodzi i co to znaczy ten błąd :> juz instaluje orginalnom kaze wcześniej miałęm prawie 2 lata lite K++ :confused:

prosze o odpowiedź

PS. SDAR Wielkie sorry :slight_smile: nie wiedziałem ze nei można pisać S%#T :stuck_out_tongue: to sie juz nie powturzy masz to jak w banku :slight_smile:

Bardzo możliwe iż jest to spowodowane przez twój program antywirusowy i antispyware.

Kazaa posiada w sobie wiele komponentów szpiegujących i wyświetlających reklamy i zdarza się iż gdy AV zablokuje je to program nie działa poprawnie.

Możesz na czas instalacji wyłączyć programy odpowiedzialne za bezpieczeństwo w systemie… pamiętaj jednak iż prowadzi to do zainfekowania komputera różnymi badziewiami (dodatkowe informacje tu

No najdziwniejsze jest to że ja nie mam antywira zainstalowanego :stuck_out_tongue: ani antispywarowego :stuck_out_tongue: takze co to moze być ??:> zależy mi żeby mieć tom kaze bo słyszałem od kumpli że jest lepsza i mniej wirusów jest przez nią niż przez K ++

Kazza = Wirusy :stuck_out_tongue:

Kazza to szit, proponuje dac sobie z nią spokój i zastapić ją innym narzędziem

I nie rób takich byków bo aż rażą po oczach

Ok postaram sie ale jak pisze to nie zwracam na to uwagi :stuck_out_tongue: Ja tam i tam chce kazee poprostu przyzwyczailem sie do niej i polubiłem ją :smiley: to co mam zrobić żeby ten problem zlikwidowac ??:frowning:

Złączono Posta : 20.05.2006 (Sob) 13:52

To pomoże mi ktoś ?? naprawde mi zależy a jest moze inny program p2p z którego można zciągać te same rzeczy co z kazy ??