Kazaa bez skazy

Polecam ciekawy artykulik :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

http://www.chip.pl/arts/n/article_106599.html

Nie kazza tylko kazaa :stuck_out_tongue:

Z Kazaa zawsze były jakieś problemy. A to że nie chce ściągać plików, legalności tego programu (min. Kazaa Lite). Kazaa to już przeszłość teraz furore robi BitTorrent. Po pierwsze jest szybki (chodzi tu oczywiście o prędkość ściągania), po drugie jest bezpieczny (nie zawiera żadnego szpiega), i wkońcu po trzecie nie jesteśmy zmuszeni do kożystania tylko z jednego klijenta pobierania bo występuje on w kilku wersjach.

dobra dobra wiadomo o co chodzi :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Jedną z niewielu rzeczy, za które mogę pochwalić mojego ISP jest zablokowanie Kazy.

Popieram Welcora i zachęcam do poznania innych sieci (jeżeli ktoś tego nie zrobił).

torrent RuleZZ

DC++ Rulez :D.

  1. ERROR 404

detektyw 997

Tą swoją jakże madrą wypowiedzią musiałeś odkopać temat sprzed 6 miesięcy :smiley:

hehe, stare ktolety już tak nie smakują, ale czasem fanie tak ‘na starych śmieciach’ :wink:

ja juz kazy nie uzywam bo jest do :x !!

Ja kazy uzywam tylko do sciagania pojedynczych piosenek, reszte zassysam z torrentow.

nie mówcie mi nic o kazzie. Wczoraj zainstalowałem se tak na spróbe ver 3.0. I co? Syf taki ze niedługo bym nic nie odpalił. Jak wchodziłem na dysk to wyskakiwał jakis zonk. Dopiero Spybot i Ad-Aware mi pomógł. Zadnego gówna typui kazza.