Kazaa bez skazy

(pysiu) #1

Polecam ciekawy artykulik :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

http://www.chip.pl/arts/n/article_106599.html

(system) #2

Nie kazza tylko kazaa :stuck_out_tongue:

(GP1600) #3

Z Kazaa zawsze by艂y jakie艣 problemy. A to 偶e nie chce 艣ci膮ga膰 plik贸w, legalno艣ci tego programu (min. Kazaa Lite). Kazaa to ju偶 przesz艂o艣膰 teraz furore robi BitTorrent. Po pierwsze jest szybki (chodzi tu oczywi艣cie o pr臋dko艣膰 艣ci膮gania), po drugie jest bezpieczny (nie zawiera 偶adnego szpiega), i wko艅cu po trzecie nie jeste艣my zmuszeni do ko偶ystania tylko z jednego klijenta pobierania bo wyst臋puje on w kilku wersjach.

(pysiu) #4

dobra dobra wiadomo o co chodzi :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

(Profeto) #5

Jedn膮 z niewielu rzeczy, za kt贸re mog臋 pochwali膰 mojego ISP jest zablokowanie Kazy.

Popieram Welcora i zach臋cam do poznania innych sieci (je偶eli kto艣 tego nie zrobi艂).

(Qbek50) #6

torrent RuleZZ

(3dm Racek) #7

1.

DC++ Rulez :D.

1. ERROR 404

(boczi) #8

detektyw 997

T膮 swoj膮 jak偶e madr膮 wypowiedzi膮 musia艂e艣 odkopa膰 temat sprzed 6 miesi臋cy :smiley:

(3dm Racek) #9

hehe, stare ktolety ju偶 tak nie smakuj膮, ale czasem fanie tak 'na starych 艣mieciach' :wink:

(Duda) #10

ja juz kazy nie uzywam bo jest do :x !!

(Wolin) #11

Ja kazy uzywam tylko do sciagania pojedynczych piosenek, reszte zassysam z torrentow.

(Qbek50) #12

nie m贸wcie mi nic o kazzie. Wczoraj zainstalowa艂em se tak na spr贸be ver 3.0. I co? Syf taki ze nied艂ugo bym nic nie odpali艂. Jak wchodzi艂em na dysk to wyskakiwa艂 jakis zonk. Dopiero Spybot i Ad-Aware mi pom贸g艂. Zadnego g贸wna typui kazza.