Kazaa - eMule

Cześć wszystkim proszę o poradę , który z programów morzecie polecić??? ,

Zalezly jaka Kazaa niektore sa nielegalne ale ja polecam eMule poszukaj w szukajce a znajdziesz wiele innych sugesti

o to wyniki wyszukiwania :arrow: wyniki szukania

z mojej strony dodam ze emule jest dobre do sciagania duzych plikow gdyz czas oczekiwania az zacznie sciagac jest dosyc dlugi kaza sciagniesz duzo syfu więc odradzam a do plikow tak do 100MB polecam Shareaza

Ja korzysztam z Shareaza i jestem z niej bardzo zadowolony.Tylko,że ja moge ją polecic do ściągania plikow o wiele wiekszych niż 100MB.Ładnie sie zbiera i funkcjonuje bez żadnych problemow.Program bardzo czysciutki.POLECAM

Dzięki ,a czy shareaza jest w wersji polskiej i skąd ją sciągnąć

shareaza

owszem program jest po polsku przy pierwszym uruchomieniu zobaczysz dluga liste krajow z flagami znajdziez polske i bedziesz miec wtedy po polsku

O i oto są poprawne odpowiedzi :wink: :smiley:

Polecam shareaza szybka a predkosci są zadawalające

i obsługuje pare sieci w tym, np. tą z emule

A te wyniki wyszukiwania to mi sie normalna szukajka włącza :stuck_out_tongue:

Dzięki wam , jesteście SUPER goście narka

lecz wszystkie mają w sobie elementy adware i spyware :?

kaza 3.0 chyba ma w sobie kod firewalla bull guard o ile dobrze pamiętam lecz nie polecam tego programu

co do emula to jest szybki jak sie ma highId i kolejkowanie ma się ustawione w dobrym stanie. lecz tak czy siak potrafi godzinami się rozpędzać lecz razem z kazą posiada największą sieć (chyba już z wszystkim) jeszcze o emulu moge powiedzieć że emule plus potrafi wykrywać częśc zawirusowanych plików lecz nie wszystkie. to jakiś plus.

polecam osobiście sieć torrentów :slight_smile: