KaZaA Lite Rewolucja 2.6.0

Mam pytanko , mam co prawda Neostradę 128 kb/s i w zasadzie nie powinienem spodziewać się rewelacji ale ściąganie Emulkiem doprowadza mnie do furii, co trochę wypadasz z obiegu i czekasz i czekasz.

Co sądzicie o KaZaA Lite Rewolucja 2.6.0 - czy to może być lepsze , czy zawiera elementy szpiegujące i czy jest generalnie bardziej niebezpieczne dla mnie i kompa niż Emulek ?

Po pierwsz KaZaA Lite Rewolucja 2.6.0 jest trochę na bakier z prawm więc - nie legalna . Ale za to bez szpiegów.

Poczytaj tutaj P2P ze szpiegami

Phylby- jeszcze tylko jedno czemu na bakier z prawem , zatem nie legalna. tam czyli w odnośniku nic nie znalazłem o kratach i torturach za jej używanie.

rzeba było wpisać hasła kluczowe - a tak kasacja.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … kazaa+lite

tu jest cos na ten temat… w wyszkukiwarce wpisz kazaa lite i juz masz kilka tematow --> po co zakladac nowy topic?

Zobacz cos tutaj :

:arrow: http://www.p2p.info.pl/

Potrzebuje porady :slight_smile: Miałem Kazaa 2.5.5 Rewolucja,ale na srtonie głownej i na stronie Wyszukiwanie nie chciało wyświetlać tych stron.Pokazyweł się komunikat,że strona jest nieczynna.nie mogłem sobie z tym poradzić :frowning: .Więc wyinstalowałem tą kaze i chciałem zainstalować

Kazaa2.6 Rewolucja,ale ta nie chciała się zainstalować.Wtedy zainstalowałem Kazaa

Lite 2.4.8 Resurrection.Niby wszystko OK,ale ta ściąga gorzej jak Kazaa

Lite 2.5.5 Rewolucja. :?

Powiedzcie mi,czy ta Kazaa 2.5.5 Rewolucja jest zablokowana ? :?:

Kerim przestań rozpoczynać kolejny temat, który był już prowadzony…

A tak PS to zauwazyłem ostatnio akceptację Kazza Lite Rewolucja na forum :lol:

Ale w innych czasopisaach komputerowych terż te wersje są rozpowszechniane, więce nie wiem…

Walka z przestępczym procederem jest zawsze w modzie i z hipokryzją tym bardziej! !!

Ja tam w takie rewolucje nie wierzę … Jak zwykle kazaa ma jakieś badziewia, czy wcześniej czy później … :x

Ten Team, któy wyprodukował KLR, mial właśnie na celu stworzyć taką czystą wersję…