Kazaa

Czesc

Czy program Kazaa instaluje jakies “badziejstwo” poniewaz Pestpatrol pokazuje mi jakies wpisy zwiazane z Kazaa.

noom troche tego jest :smiley: :smiley:

a jest jakas czysta Kazaa bez szpiegow np. Kazaa Lite Rewolucja?

tak, rewolucja jest bez szpiegów

ok , dzieki za fatyge

tom instaluje badziewie i to spore.Ty chcesz ciagnac ,wiec dajesz dostep do siebie.Dam Ci rade:zostaw to badziewie i kup sobie to co Ci jest potrzebne.Ja to juz przerabialem.Jednym slowem nie ma nic za darmo.

ja kiedys zainstalowałem kaze 3.0 i omal nie musiałem formata robic. To G mi pochrzaniło całą przeglądarkę a jak chciałem wejść do jakiegoś folderu na dysku to miałem same zonki. Uratował mnie SpyBot i Ad-Aware

ówno tak robi !!

:hahaha: Udowodnić Ci, że instaluje szpiegi ? :x :x

:lol:

Udowodnij. Obalisz mit o czystej Kazzie. :shock: :shock: :shock:

Kaza chyba nic bardziej badziewnego nima juz imesh jest wydajnieszy choć tez prawie same fake :stuck_out_tongue:

Mułek jest naj leprzy chos nie zaszybki ale cięgnie jak ma co :lol:

A do szybkiej wymiany są :x

kazaa lite (nie wiem jak rewolucja nie ma absolutnie żadnego) mam teraz rewolucje na dysku choć jej nie używam i nie ma żadnych. Zaden program ni nie wykrywa. Patrząc z pewnej strony sam windows do jest szpieg

Jeszcze raz dzieki za sugestie odnosnie kazaa.

uzywam tez DC++ ale tam czaszami wyzyccaja z haba ewentualnie banuja i jest lipa :stuck_out_tongue:

emule jak dla mnie jest wkurzajacy musze za dlugo czekac :evil:

ale ostatnio znalazlem cos ciekawego o nazwie Bearshear jak narazie spisuje sie dobrze :smiley: :smiley: :smiley:

ja zamiast emula wole edonkey ale najlepszy dla mnie jest dc++ chociaż jeśli chodzi o muzę to WinMX

kazza posiada zbyt dużo złego badziewia typu szpieg , strasznie dużo potem zostaje wykrywanych przez adaware czy jakies inne programy no ale do mp3 kazza jest dla mnie wystarczająca :smiley: