Kazza

czy na kazzie mo żna ściągnoć przypadkiem wira?? z plikiem ?? bo słyszałem że tak, podobno to syf ale jak wy mysślicie??

Oczywiście że można i to jeszcze szybciej, niż na każdym innym programie P2P.

kaaza :-x

nie polecam !

jeżeli chodzi o programy P2P to jest najgorsza pod względem możliwości złapania wirów. A niektóre wogóle wersje kazy to przy instalacji ładują programy typu spyware, wiec trzeba uważac :smiley:

Lepiej wcale nie instalować … :x :x

Delete Kazza … on forever … :x

A ja nigdy nie miałem z nia przygód oczywiście nie instalowałem media desktop-a :smiley:

Kazaa instaluje Cydoor szpiega. Gdy nie zainstalujesz Kazy to nie bedziesz go mial, a juz gdy instalniesz kaze to juz go masz. Polecam DC++

definitywnie nie polecam za dużo razy sie już naciołem i tak jak kolega mówi na samym starcie łapiesz szpiega :evil: ja osobiście polecam mułka :slight_smile:

Emule, bądź DC++ i inne wersje tego programu takie jak CZDC++ StrongDC++ ZDC++ różne wersje. Więc nie instalowałbym Kazy. :twisted:

jak kazaa to tylko lite (nie instaluje syfów) ale i tak nie polecam, wole dc++, emule, edonkey, winmx

BTW edonkey tez ma spyware

Pytanie jest takie. I odpowiedz na nie jedno Tak możesz załapać. Zreszta nie tylko kazza więc czy wybierzesz ten czy tamten program nie ma większego znaczenia. Zaopatrz się w dobrego antyvira i będziesz spokojniejszy. :smiley:

Ale w sieci kazaa prawdopodobieństwo jest najwyższe. :slight_smile:

Jak jeszcze używałem Kazy i innych pierdołków, to faktycznie było sporo spyware, adware, mal… ale chyba jest najlepszy dla przeciętnego użytkownika z przeciętnym łączem. Instalujesz i masz, bez większej i skomplikowanej konfiguracji jak np. w Shareaza… Wogóle pamiętam, że jedynie z Kazy miałem to co chciałem.