Kazza

(Dziurdzia01) #1

czy na kazzie mo żna ściągnoć przypadkiem wira?? z plikiem ?? bo słyszałem że tak, podobno to syf ale jak wy mysślicie??

(fiesta) #2

Oczywiście że można i to jeszcze szybciej, niż na każdym innym programie P2P.

(Harry666) #3

kaaza :-x

nie polecam !

(Qbek50) #4

jeżeli chodzi o programy P2P to jest najgorsza pod względem możliwości złapania wirów. A niektóre wogóle wersje kazy to przy instalacji ładują programy typu spyware, wiec trzeba uważac :smiley:

(Dragonlnx) #5

Lepiej wcale nie instalować ... :x :x

Delete Kazza ... on forever ... :x

(Bambit) #6

A ja nigdy nie miałem z nia przygód oczywiście nie instalowałem media desktop-a :smiley:

(Lolyt Xd) #7

Kazaa instaluje Cydoor szpiega. Gdy nie zainstalujesz Kazy to nie bedziesz go mial, a juz gdy instalniesz kaze to juz go masz. Polecam DC++

(system) #8

definitywnie nie polecam za dużo razy sie już naciołem i tak jak kolega mówi na samym starcie łapiesz szpiega :evil: ja osobiście polecam mułka :slight_smile:

(Lolyt Xd) #9

Emule, bądź DC++ i inne wersje tego programu takie jak CZDC++ StrongDC++ ZDC++ różne wersje. Więc nie instalowałbym Kazy. :twisted:

(Kiepas) #10

jak kazaa to tylko lite (nie instaluje syfów) ale i tak nie polecam, wole dc++, emule, edonkey, winmx

(boczi) #11

BTW edonkey tez ma spyware

(lazikar) #12

Pytanie jest takie. I odpowiedz na nie jedno Tak możesz załapać. Zreszta nie tylko kazza więc czy wybierzesz ten czy tamten program nie ma większego znaczenia. Zaopatrz się w dobrego antyvira i będziesz spokojniejszy. :smiley:

(boczi) #13

Ale w sieci kazaa prawdopodobieństwo jest najwyższe. :slight_smile:

(Kam) #14

Jak jeszcze używałem Kazy i innych pierdołków, to faktycznie było sporo spyware, adware, mal... ale chyba jest najlepszy dla przeciętnego użytkownika z przeciętnym łączem. Instalujesz i masz, bez większej i skomplikowanej konfiguracji jak np. w Shareaza... Wogóle pamiętam, że jedynie z Kazy miałem to co chciałem.