Kazza

czy ściągając z KaZaA Lite Rewolucja 2.6.0 PL można złapać jakieś wirusy???czy jest zupełnie bezpieczna tak jak np.DC++???tylko szczeże:)

Nie ma bezpiecznego programu P2P.

z tego co wiem kaaza puszcza dużo syfów.Na tym forum nie gada się o piractwie

a zlapac wirusy mozesz i to bez problemow :slight_smile:

Każdym programem p2p możesz załapać jakiegoś syfa.

kaaza :hahaha: , kto w tych czasach uzywa tego czegoś :smiley: (nie zebym byl zlosliwy)

przezuc sie na DC++

pozdrawiam :wink:

Only DC++ Kazaa już dawno odeszła w eter… :smiley: Jak już to eMule ale bardzo powoli się ściąga

Przez kaze złapiesz o wiele więcej dziadostwa niż przez np.DC++

kazza jest programem gdzie przy instalacji zgodziłes się na warunki umowy i przez to możesz korzystać za darmo z kazzy ale masz syf w postaci adware , polecam osobiście Emule lub DC++

Jeśli nic nie ściągasz to sama instalacja kazy w tej wersji nie instaluje żadnych wirusów:) , a przy ściąganiu no to zawsze istnieje prawdopodobieństwo zainfekowania kompa i to bez względu na to czy ściągasz kazą czy dc++. Faktem jest jednak to iż kazaa niesie największe prawdopodobieństwo “złapania” jakiegokolwiek wirusa. :slight_smile:

Kazza sama w sobie ma syfy + to co ściągniesz :roll:

Kazza 3.0 ma duzo syfu, ale ja uzywam do muzyki kazaa 2.4.0 i nie narzekam, do innych uzywam emule, ale ostatnio mnie wkurza bo zbyt długo szuka, dlatego musze sprubować czegoś nowego, jak narazie nic nie załapalem przez kazaa także złego słowa nie moge powiedzieć, kiedys każdy korzystał z kazaa i jakos wszyscy byli zadowoleni teraz łatwo krytykować, wiadomo świat idzie z postepem, dlatego za rok powiecie ze to emule jest do kitu, troche szacunku dla starszych programów. Pozdrawiam :slight_smile:

:o :o

No to juz powstaja mity o DC++ . Sam go uzywam ale download idzie pod lupe.Szczegolnie narazone rozszerzenia. :lol: