Kb3123862 kb3135445 - kolejne łatki w Win7 oferujące update do 10-ki

EDIT: Przeedytowuję całość, bo MS w końcu raczył wydać opisy do wydanych “łatek widmo”

 

Zatem już wiadomo:

KB3123862: Zaktualizowane funkcje do uaktualnienia systemu Windows 7 i Windows 8.1

KB3135445: Windows Update Client for Windows 7 and Windows Server 2008 R2: February 2016

 

Podejrzenia z brakiem opisu miałem słuszne - nachalnego wciskania W10 ciąg dalszy. Łatka KB3123862 ewidentnie do ukrycia (dla tych co nie chcą spamu o Windows 10). Co do KB3135445 wstrzymuję się z instalacją póki jakieś źródła geekowe nie podadzą cóż to za update do update-u…

 

 

 

*************************************

poniżej pierwotna treść postu:

*************************************

 

Dziś dostałem aktualizacje WU dla mojej 7-ki - między innymi dwie opcjonalne

Aktualizacja systemu Windows 7 dla komputerów z procesorami x64 (KB3123862)

Rozmiar pobieranego pliku: 13,1 MB

Aby ta aktualizacja została uwzględniona, może być konieczne ponowne uruchomienie komputera.

Typ aktualizacji: Opcjonalna

Zainstalowanie tej aktualizacji umożliwia rozwiązanie problemów w systemie Windows. Aby uzyskać pełną listę problemów, które zostały uwzględnione w tej aktualizacji, należy zapoznać się z odpowiednim artykułem z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base w celu uzyskania dodatkowych informacji. Po zainstalowaniu tego elementu może być konieczne ponowne uruchomienie komputera.

Więcej informacji:

Aktualizacja systemu Windows 7 dla komputerów z procesorami x64 (KB3135445)

Rozmiar pobieranego pliku: 3,0 MB

Aby ta aktualizacja została uwzględniona, może być konieczne ponowne uruchomienie komputera.

Typ aktualizacji: Opcjonalna

Zainstalowanie tej aktualizacji umożliwia rozwiązanie problemów w systemie Windows. Aby uzyskać pełną listę problemów, które zostały uwzględnione w tej aktualizacji, należy zapoznać się z odpowiednim artykułem z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base w celu uzyskania dodatkowych informacji. Po zainstalowaniu tego elementu może być konieczne ponowne uruchomienie komputera.

Więcej informacji:

 

Google milczą, MS śpiewa " :expressionless: Spróbuj wyszukać to, czego potrzebujesz Ta strona nie istnieje."

(…)