Kerio 4.1.2- darmowy czy nie?

sicafnelem z netu wersje free 4.1.2 a tam jest napisane ze dziala tylko przez 30 dni i musze zarejestrowac podajac klucz produktu, zaznaczam ze do firmy potrzebuje wersjii free

Wersje zupełnie free są z serii 2.XX. Ta jest darmowa, ale po 30 dniach niektóre funkcje przestają działać. Poczytaj również czy licencja freeware dotyczy instytucji czy tylko osób prywatnych.

Niestety w wypadku tego programu sprawa ma się następująco:

grzesiek82 - mam dokładnie ta samą wersję, zreszta poprzednia bawiła się na tej samej zasadzie.

Kerio jest całkowicie darmowy, oprócz opcji www - która szczerze mówiąc jest do niczego nie potrzebna (zastępuje ją z powodzeniem mnóstwo opcji w innych programach).

I to okienko o rejestracji pokaże Ci się jedynie wtedy, kiedy klikniesz na te właśnie opcję www. Pozbywasz się okna i cała reszta bez problemu; czyli w pełni funkcjonalna! :slight_smile:

a mam jeszcze pytanko zainstalowalem wersje ale w pakiecie podstawowym, bez advance i jest napisane ze on sam sie skonfiguruje natomiast w advance pyta sie jakie aplikacje blokowac a jakie nie. jest napisane ze pozneij mozna przelaczyc na advance, moze ktos wie gdize. czy majac simple bedzie mi blokowalo niektore niechciane polaczenia, np nero, winamp itd

Przyznam się, że nie słyszałam by w Kerio były jakieś wersje; jak piszesz - advance i simple… :roll:

Zainstalowałam jedną jedyną, jaka była do wyboru (i to jeszcze z update’u :lol: ) - i oczywiście, przy każdym, jeszcze nie wstawionym wcześniej w tzw. reguły procesie w powiązaniu z daną aplikacją, firewall pyta mnie o dopuszczenie.

ok dzieki. ja poprzednio mialem nis i moze przejal reguly od niego i dlatego nie pyta o nic