KErio 4.2.2 uniemozliwia gre na MU Online

(Maciukr) #1

WItam mam nadzieje ze tutaj ktos jeszce zaglada , a zwlaszcza mi szczegołowo pomoze z moim problekim dotyczacym kerio i gra.

Mialem problemy z netem nalapalem jakis wirusow i blastera ( nie wiem co to jest ) i admin mojej sieci powiedzial ze albo zainstalujemy kerio albo odlaczy nam siec sad.gif , zainstalowalem kerio 4.2.2 , i sie zaczelo ( brat go instalowal i cos tam w nim ustawial sam sie na tym nie zna) i moje problemy zaczely sie gdyz chcem pograc z kolegami na priv servie MU mam wszystko sciagniete ale jak daje lunchera to mi wyskakuje ze ; you are disconected from the server.

i nie umiem nic zdzialac z tym kerio , ( przyznaje ze bardzo słabo sie z nam na sprawach technicznych i programach).

czy ktos moglby mi w tym pomoc jak mam krok po kroku zrobic zeby zadzialalo ,( gdzie wpisac port i ip servera mu itp .)

mam nadzieje ze ktos szybko to odczyta i bedzie mogl mi pomoc , z gory dziekuje

(Ford Fokus) #2

Na dole w Tray’u masz ikonke Kerio, Prawym -> Konfiguracja -> Ochrona sieci (po lewej) -> Aplikacje (u góry) -> Filtr pakietów… (na dole :P) -> Wyskoczy okienko i po lewej Dodaj -> W aplikacja Przeglądaj -> Dajesz mu ścieżkę do clienta i zaznaczasz plik main.exe i Otwórz -> Na dole kierunek Oba, akcja Dopuść -> i OK, jeżeli chcesz sprawdzać (jeżeli używasz Launcher3pl) czy serw ON to robisz to samo tylko zamiast main.exe dajesz mu launcher3pl.exe. A jeżeli nie zadziała to poprostu Kerio na czas gry wyłączaj :stuck_out_tongue: (Prawym w tray’u i Zamknij).

(Maciukr) #3

zrobilem tak i tez disconect ,

Hmm wlasnie nie wiem co jest grane moze mi pomozesz , sprawa jest taka ze mam neta radiowke i sciaganiea prze p2p typu emule mam od polnocy do 8 rano, a dzisiaj o 4 w nocy udalo mi sie bez problmu wejsc na server mu tez o 7 rano , gralem nawet 47 minut bo potem mnie disconect i znowu nie moge sie dostac , i tak mi chodzi po glowie ze moge w to grac od 0-8 rano ?! ;/ ale to niemozliwe bo przed kerio gralem kiedy chcialem w mu ,no chyba ze mi cos kerio pozmienialo albo admin , albo jakis duch , da to sie jakos , sprawdzic , naprawic czy raczej … :frowning:

(squeet) #4

Poczytaj konfigurację Kerio, może pomoże, jak ustawisz tak:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=35065