Kerio----brak okna na stronie ideii

Czesc zainstalowałem kerio i jak wchodze na zarejestrowaną stronę ideii nie moge wysłyłać smsów z powodu braku ikony do której trzeba wejsc by wpisac tresc i numer.Niewiem co trzeba w kerio odznaczyć zeby te ikony były widoczne.Che podkreślić ze na stronie ideii jest taki ciąg kilkunasu ikon,których nie ma:( :frowning:

możesz na czas wysłania sms-a z strony idei wyłaczyć firewalla. nic się nie stanie. a jak nie chcesz to musisz pogrzebać w ustawieniach reklam, bannerów itd.

Moze zerknij do Kerio i poszukaj zeby nie blokowal animowanych ikon.

Wiem ze cos takeigo jest w ZoneAlarm. Nie wiem jak jest w kerio.

Moze przepusc strone Idei dla Kerio zeby nie bylo problemow.

Moze jest takie cos jak zaufane strony czy cos podobnego w Kerio.

Niewiem gdzie to sie robi :frowning: :frowning: :frowning:

Wklej sceen z Opcji tego programu.

Ja go nie uzywam ale widzac opcje jakie w nim sa bede mogl Ci pomoc jakos.

http://img364.imageshack.us/my.php?imag … time12.jpg

przy okienku blokuj reklamy to albo odptaszkuj na chwile tą opcje albo w zakładce ustaw, wpisz strone dla której moga być spokojnie otwierane reklamy :wink:

Wyrażaj się precyzjniej, a ułatwisz rozwiązanie swojego problemu, z opisu wnioskuję że chodzi Ci o okno a nie o ikonę.

nie pomogły Twoje rady

jeżeli tylko nie wiesz które to okno które pozwala na wysłanie sms-a z bramki bo firewall blokuje ikonke i cie to myli to zajrzyj tu:

bramka2ri.th.png

Gregor10 patrzyłem według Twoich zaleceń i nie o to chodzi ta zakładka,którą wskazujesz na screnie jest przeznaczona do wysyłania smsów do sieci macierzystej,jednak na zarejestrowanej stronie można wysyłac smsy do wszystkich sieci,jednak jeszcze patrze w zakładce www

Wylacz na ten czas filtrowanie www.

Moze to cos da. A jak nie do pop up na ten czas wylacz.