Kerio Personal Firewall 4 - brak ograniczeń po 30 dniach?


(P.Piotrek) #1

Kiedyś w: Warunkach licencji dla użytkownika końcowego Kerio Personal Firewall 4, znajdował się zapis, mówiący że po 30 dniach od zainstalowania program niezarejestrowany staje się ograniczony funkcjonalnie!

Obecnie zapis ten zniknął z tego dokumentu! Czy oznacza to, że po 30 dniach od zainstalowania Kerio Personal Firewall 4 bedzie nadal w pełni funkcjonalny?

Cytuję:

  1. Licencja na okres próbny

Pobrane Oprogramowanie można używać bezpłatnie przez trzydzieści (30) dni od momentu instalacji (okres ten zwany jest dalej „Okresem próbnym”). W Okresie próbnym firma Kerio Technologies udziela użytkownikowi ograniczonej, niewyłącznej licencji na kopiowanie i używanie Oprogramowania do celów testowych i wyłącznie do użytku własnego.

  1. Licencja po okresie próbnym

3.1. Użytkownicy indywidualni

Oprogramowanie jest udostępniane bezpłatnie użytkownikom, którzy korzystają z niego w domu na jednym komputerze (Użytkownicy indywidualni). Użytkownicy ci mogą nadal korzystać z Oprogramowania po upływie Okresu próbnego bez podejmowania jakichkolwiek dodatkowych czynności.


(Drahalt) #2

ma ograniczenia niestety…


(Krzysiop) #3

bo ten program dziala w pelni funkcjonalnie po 30 dniach po okresie probnym wygasaja funkcje filtrowania stron www i pare tam innych

mozesz go uzywac po tym okresie dalej bedzie blokowal ataki :slight_smile: