Kerio Personal Firewall

Skonfigurowałem tak Kerio jak kazałeś squeet ale nadal jest tak samo.

Tak samo, czyli nie możesz update’ować avk? Bo te okienka, o których wspominałeś, zniknęły :wink: Cóż… Może być to problem wewnętrzny programu, nieważna licencja itp. Jeśli jest to oryginał, jak mówisz, to proponuję zwrócić się to sklepu, z którego avk został kupiony, bądź do samej firmy. Wcześniej się aktualizował normalnie?

Oczywiście,że tak.

Czyli jeśli nie jest zablokowane w wyjściowych, masz do czynienia po prostu z konfliktem softu. A skoro tak… To po prostu zostaje Ci wymiana bądź firewalla bądź antyvirusa… Tak sądzę. Spróbuj odinstalować KPF i zrobić update. Zobacz, czy zadziała

Panowiec czytam przeglądam sobie dzisiaj od rana forum, ponieważ chcę skonfigurować firewall na moim kompie. Ale niestety, nic nie pomaga. Zainstalowałem KERIO, ale gdy tylko je włączę to nie działa mi ani gg, ani nawet nie chce się otworzyć żadna strona WWW .

Poradzcie co robić! Przeczytałem jeszcze, że gdy na kompie są dwa firewale to się gryzą. Czy to możliwe? Dodam też, że zapora z SP2 jest nieaktywan i w żaden sposób nie mogę jej uaktywnić (wszystko napisane szarą czcionką). Powiedziano mi również wcześniej, że neostrada nie posiada sama w sobie firewalla, dlatego chce się zabezpieczyć przed jakimś włamem lub czymś takim :smiley: