Kerio

Mam pytanie.Gdy najeżdzam myszką na ikonke Kerio [obok zegarka],to wyskakuje mi napis “Blokowanie okien pop-up zabronione”.Czy to jest prawidłowe? :oops:

kerio2222bp.th.jpg

Poniewaz skonczyla ci sie licencja i po 30 dniach juz nie ma niektorych opcji np. blokowania pop-up warto kupic pelnom wersje :slight_smile:

Czy jest jakaś możliwość zrobienia hasła,żeby nie można było wyłączyć firewalla,to znaczy żeby nie można było zamknąć tej ikonki obok zegarka. :oops:

Firewall jest włączony i działa. A filtrowanie stron (czyli m. in. blokowanie okienek pop-up) po 30 dniach jest wyłączane. Lecz Kerio, jako zapora, sprawuje swoją funkcję nadal i bardzo dobrze monitoruje ruch do i z komputera.

Jeśli chodzi o klucz, to zobacz TUTAJ. Niestety, aby uzyskać filtrowanie stron trzeba albo przeinstalować system, albo zdecydować się na zakup licencji po miesiącu. Nic innego niestety nie wymyślisz. Lecz jeśli będziesz używać dobrej przeglądarki z opcjami blokowania pop-up, nie powinieneś odczuć braku tej funkcji :slight_smile:

Hasło ustawiasz:

Konfiguracja -> Przegląd -> Właściowści -> Włącz ochronę hasłem

Jednak żadne hasło nie uchroni Cię, gdy wystąpi błąd wewnętrzny w programie. Lecz KPF automatycznie włącza się po takim wydarzeniu. A hasło spowoduje, że nikt oprócz Ciebie nie zmieni ustawień w Kerio :slight_smile:

Pozdrawiam