Kernel Mode Heap Corruption co to znaczy?

Od tygodnia raz na 3 dni wyskakuje mi takie powiadomienie na niebieskim tle i komputer od nowa się restartuje. Co oznacza Kernel Mode Heap Corruption ?

Czyli jak rozumiem dostajesz tak zwanego Blue Screena. Jaki masz system?

Windows 10 wersja 1809

Jeśli masz kartę NVidia to odinstaluj sobie sterowniki przez ten program: https://www.dobreprogramy.pl/Display-Driver-Uninstaller,Program,Windows,47643.html, a następnie zainstaluj starsze sterowniki do niej. Możliwe, że te najnowsze coś Ci psują. Jeśli to nie pomoże, to spróbuj wykonać działania jak w tym poście: https://superuser.com/questions/1199193/kernel-mode-heap-corruption

Mam kartę graficzną Intel ® HD graphics a kartę sieciową Realtek

No to w takim razie wykonaj działania zgodnie z tym drugim linkiem. Jak dalej będzie ten problem występował to pisz. Będziemy próbować wtedy co innego :slight_smile:

a tak dokładniej ? Nie bardzo rozumiem co miała bym zrobić.

Wróć, źle Ci podałem. To jest jakbyś miała laptopa Alienware. Przepraszam mój błąd. Spróbuj zaktualizować sterowniki graficzne. Wchodzisz do menadzera urządzeń, wyszukujesz swojej karty kraficznej, prawy klawisz myszy na niej i zaktualizuj sterowniki. Jak to nie pomoże to po prostu przeinstaluj sterowniki. Czyli wejdź do panelu sterowania i opcji usuwania programów i wyszukaj Intel Graphics drivers. Odinstaluj je, wcześnie oczywiście pobierz sobie najnowsze sterowniki do twojej karty ze strony intela. Zrestartuj komputer i zainstaluj ponownie stery. I zobaczymy czy będzie działać :slight_smile:

Zainstalowałam nowe sterowniki do karty graficznej, zobaczymy czy problem nadal będzie występował. Także na dzień dzisiejszy dziękuję za pomoc.

Spoczko. Jak coś to pisz to bedziemy myśleć nad innym rozwiązaniem :smiley:

1 polubienie

A jeżeli mam PC i kartę graficzną od Nvidi?