Kernel32.dll

Jak zrestartujesz komputer i dostosujesz się do moich wskazówek z wcześniejszego posta, pokaże Ci się znak

C:\>

i teraz wpisujesz scandisk /all i enter - czekasz aż przeskanuje system. Jak wyrzuci, że napotkano błędy - będzie chciał zrobić backup, po to Ci dyskietka. Klikasz wtedy ok i wskazujesz na dysk a:enter

Jak się zakończy to, postępujesz podobnie ze scanreg /fix i enter - tu tylko czekasz :slight_smile:

Restart i zobacz, jak działa…

No dzieki wkrotce napisze jak poszla naprawa

a jak nie zadziała rada squeet`a to pozostaje naprawa os-u z płyty instalacyjnej…

zrob tak:

  1. wyodrebnij plik start=>> uruchom sfc

zapisz go na dysku C:

  1. wystartuj z dyskietki startowej plik z C:\Windows\System32\kernel32.dll zmien rozszeszenie np. txt (komenda REM zmienia nazwe)

a nstepnie plik C:\kernel32.dll kopiuj do C:\windows\system32\kernel32.dll

tak ma to wygladać:

A:\cd C:\windows\system32

C:\windows\system32>rem kernel32.dll C:\windows\system32\kernel32.txt

C:\windows\system32>cd\

C:\copy kernel32.dll C:\windows\system32\kernel32.dll

ja też mam podibny problem z plikiem kernel32.dll, tylko ja ten plik mam w kwarantannie w avaście, ale czy jak nadpisze go z windowsa to coś pomoże?

jaki masz system??

mam Windows Millenium

to zrób tak start=>> uruchom msconfig wyodrebnij pliki

Przywróć z: wskaz CDROM

Zapisz w: C:\Windows\Sysytem32

jeśli to nie przyniesie rezultatu zastosuj sie do tego:

2) wystartuj z dyskietki startowej plik z C:\Windows\System32\kernel32.dll zmien rozszeszenie np. txt (komenda REM zmienia nazwe) 

a nstepnie plik C:\kernel32.dll kopiuj do C:\windows\system32\kernel32.dll 


tak ma to wygladać: 


A:\cd C:\windows\system32 

C:\windows\system32>rem kernel32.dll C:\windows\system32\kernel32.txt 

C:\windows\system32>cd\ 

C:\copy kernel32.dll C:\windows\system32\kernel32.dll

Jeszcze jedna sprawa w/w błąd może być spowodowany jakimś syfem, więc sprawdz:

skaner MKS On Line

Spybot Search & Destroy

CWShredder

Ad-aware SE Personal

HijackThis

a czy jak nadinstaluje system jak opisal to sqeet, tzn. uruchomie setup windowsa z płyty i włącze instalator to się nic nie stanie?, chodzi mi oto czy nie usunę sobie czegoś z dysku.

Nie, nie usuniesz

Wtedy nadpisane zostaną tylko pliki systemowe

Tak się naprawia instalację :wink:

Podam przykład - gdy nie było jeszcze programu deinstalującego DirectX, jedynym sposobem na przywrócenie starszej wersji była właśnie reinstalacja… :wink:

nic nie powinno zabraknąć. squeet nie podałby przecież niewiarygodnej informacji i do tego potencjanie groźnej. wszystko powinno być ok :slight_smile:

Ok, dzięki za informację squeet. Spróbuję zrobić tak jak mówisz

Ale z komputerami też różnie bywa… Pamiętam, że instalacja sterownika do karty sieciowej skończyła się formatem :expressionless:

Więc w świecie komputerów nie ma nic niegroźnego…

Są rzeczy mało prawdopodobne :wink: