Kernel32.dll

Mam problem z tym plikiem Kernel32.dll Z wielu gier mi wychodzi i wyskakuje blad tego pliku . Zostal on uszkodzony po wirusie Redlof.

Czy daloby rade jakos zamienic ten plik( wzialbym od kogos innego cos ma windowsa 98) bo wyskakuje okno ze jest on uzywany i czy by to niczego zlego nie spowodowalo. Z gory dzieki za odp.

Kiedyś też miałem problem z tym plikiem. Jak chciałem uruchomić dowolną gre wyskakiwał mi błąd że cośtam jest źle z plikiem kernel32.dll. Niestety niezdołałem tego naprawić i przeinstalowałem sobie system z Me na 98SE

Napisz do mnie na GG to wysle ci “zdrowy” plik gdy go nadpiszesz powinno dzialac wszytsko oki

Ps. Musisz miec Win XP

Pozdrawiam,

Mam windowsa 98 wiec potrzebny mi z 98. Plik mam od kumpla z sieci. Skopiowal ze swojego systemu. Chodzi mi o to ze niechce nowego systemu

Hmm a czy ten pliczek nie znajduje sie na plytce instalacyjnej Win 98, jesli tak to sobie go skopiuj

Pozdrawiam,

A zamian moze cos zepsuc w systemie?

Nie…poprostu nadpiszesz ten sam plik…tyle ze zniknie stary (uszkodzony) a pojawi sie nowy (sprawny)

Pozdrawiam,

a jak nie to pozostanie naprawa windowsa z płytki…

Za duze ryzyko

narazie przecież nie musisz tego czynić :slight_smile: nadpisz plik, może zadziała :wink:

Nie moge pisze ze jest uzywany. Jak je zamienic?

Hmm wg mnie duzym ryzykiem jest posiadanie wadliwego pliku i to jeszcze z rozszerzeniem .dll :o radze nadpisac plik albo zrobic co innego bo moze sie okazac ze za jakis czas system calkiem padnie i wtedy formacik

PS. System moze pasc choc nie musi wiec nie ma powodu do niepokoju :slight_smile:

Pozdrawiam,

skopiuj plik który dostałeś od kogoś (mówiłeś że od kolegi) i go nadpisz tam gdzie on jest domyślnie wklejony.

Kopiuje plik od kumpla wklejam , pisze czy chce zamienic i niemoze

hmmm, może pokażesz zrzut ekranu z tą sytuacją gdzie pojawia się komentarz że nie można wkleić…?

Wiec sproboj nadpisac instalke Win 98 :stuck_out_tongue:

pozdrawiam,

Błąd jądra powoduje wiele czynników…

Spróbuj zrestartować komputer, gdy będzie startował wciśnij F8 , z menu wybierz Tryb wierszu

Włóż sformatowaną dyskietkę do napędu (może się przydać w razie błędów).

Wpisujesz polecenie scandisk /all , czekasz aż zakończy się działanie, po czym wpisujesz scanreg /fix

Plik będzie trudno nadpisać, skoro system działa… Kernel to jądro, czyli niejako mózg systemu… A plik, żeby go nadpisać, musi być nieużywany…

Piszesz, że po ataku wirusa…

Powiem Ci, że ja system windows 98 postawiłem na nogi po ataku poprzez nainstalowanie systemu (wkładasz płytkę normalnie pod windowsem i odpalasz z CD-romu plik setup.exe ). Wszystkie dane zostają…

Oto zdjecie

http://img342.imageshack.us/my.php?image=kkk3ne.png

Przeczytaj mojego posta wyżej…

Możesz spróbować nadpisać w trybie awaryjnym, ale wątpię, czy uda się, bo jak mówię jest to kernel…

wpisuje scandisk /all nic przed nic za? Sorry ze takie pytanie ale wogole sie nie znam