KGBkeylogger i ukrycie IP

Witam,

prosze o info jak mozna ukryc swoje IP jesli jest to stale IP zeby inni go nie widzieli i jak pozbyc sie KGBkeylogger z komputera mojego kumpla

czekam na rady i dzieki za wszelkie info

Co do keyloggera to ma on opcję odinstalowania jak każdy program. Start > Uruchom > runkgb. Jeżeli nie jest zabezpieczony hasłem to normalnie dostaniesz się do niego. Wystarczy odnaleźć opcję odinstalowania i tyle.

rozumiem a jezeli jest zahaslowany bo ktos mial dostep do komputera przez chwile i go wrzucil,

spybot go wykryl ale nie moze usunac, zastanawiam sie tez jakie dokladnie informacje ten keylogger przesyla ale obaiam sie ze wszystko gdzies wysyla

do przeglądania netu używaj bramek proxy

tutaj

a kompa kolegi przeskanuj Malwarebytes

tutaj

można także profilaktycznie wykonać skanowanie pozasystemowe z płyty Live Cd Dr.Web

tutaj

dziekuje bardzo,

napisz mi jeszcze czy te bramki mam rowniez ustawic w proxy dla GG8 ???

mam net w UPC

dla gg musisz osobno skonfigurować serwer-proxy

czytaj

Jeśli zahasłowany to skanujesz programem i “na szpiegi” i nim usuwasz keyloggera.

hmmmm,

ok zrobie takz tym keyem i napisze jak wyszlo,

a w gg8 ustawilem proxy na 76.76.3.121 i port 80 i mi sie teraz gadulec wogole nie odpala:) wyskakuje blad aplikacji

z pewnością usunie go Unlocker

pobierz

osoba ktora wrzucila mojemu kumplowi tego KGBkeyloger powiedziala ze za to ze kumplowi pomagam usunac tego szpiega bede atakowany miedzy innymi za pomoca mojego gg z sieci przez ta osobe i pytam Was o to wszystko poniewaz chcialbym zabezpieczyc rowniez i swoj komputer

w gg najlepiej ustawić te same proxy które jest wpisane przeglądarce internetowej oraz port ustawiamy na 8080

najbardziej znane publiczne adresy proxy

w3cache.tpnet.pl

w3cache.icm.edu.pl

w3cache.pk.edu.pl

w3cache.task.gda.pl

w3cache.man.poznan.pl

w3cache.pwr.wroc.pl

w3cache.boa.uni.torun.pl

w3cache.man.lodz.pl

info

Keylogger prawdopodobnie przesyła komuś na maila wszystkie informacje wprowadzane za pomocą klawiatury czyli np. hasła czy loginy. KGB z tego co pamiętam ma też możliwość robienia screena co jakiś czas. Tak więc z kompa prawdopodobnie wysyłane są przeróżne informacje. Nie zdziwiłbym się gdyby przestała działać nagle Nasza klasa czy jakieś inne rzeczy… Ogólnie pełen monitoring i przechwytywanie informacji.

super, a ja sie wogole nie znam na zabezpieczeniu komputera wiec pewnie mi nabruzdzi jak 102 w sieci i moim komputerze