KIA Carnival III 2,5 L benzyna (zagazowany) Problem z gasnącym silnikiem

(blumberplumber) #1

Witam!
Jak w temacie. Podczas jazdy tym autem silnik gaśnie lub przerywa - tak, jakby paliwa brakowało. Model to Kia Carnival Trójka z silnikiem benzynowym o pojemności 2,5 litra. Samochód posiada instalację gazową LPG.
Moje pytanie jest takie. W czym może tkwić przyczyna?
Z góry dzięki.

(hindus) #2

Gaśnie na gazie, na benzynie, czy na obu?

(blumberplumber) #3

Przerywa i czasami gaśnie na gazie. Na benzynie wszystko jest ok.

(Veers) #4

Czyżby wiosenna aktualizacja systemu ?

(daras28-82) #5

Pytanie proste, odpowiedź też

zatem masz problem z gazem.
Filtr, cokolwiek innego…
Zrobiłeś z auta kuchenkę i masz więcej problemów.
Sam przy tym nie grzeb, serwis niech się tym zajmie.

(hindus) #6

No to jedź do gazownika który zakładał albo innego i niech naprawia :slight_smile:

(Grzesiekk) #7

Podjedź do gazownika bo tutaj to będzie tylko gdybanie.

(rgabrysiak) #8

Najlepiej wysiądź i wsiądź z powrotem - niezawodny sposób wśród informatyków, który zawsze działa :laughing:

(hindus) #9

Śmiejesz się ale (prawie) tak naprawiłem swój samochód :smiley: Nie działało otwieranie z zamka centralnego. Odłączenie i podłączenie akumulatora naprawiło problem :slight_smile:

(blumberplumber) #10

DOBRE! XD
apropo naszego samochodu, gazownik wymienił świece, bo powiedział, że są kiepskie, jednak to nic nie dało. Zobaczymy co dalej.

Tylu gazowników do samochodu co informatyków na forum :stuck_out_tongue: Nie umiejszając nikomu :wink:

Ja w poprzednich smaochodach tez robiłem instalacje LPG u jakichś debili, ciągle coś sie psuło. Teraz w Yarisce z 2004, silnik 1.0 zrobiona gdzie indziej i tylko miec gdzie jeździć :slight_smile: