Kiedy 1-sza wypłata? Niemcy

Witam, zatrudniłem się przez agencję pracy w pewnej firmie. Zacząłem pracę 06.08.2015r, myślałem, że pierwszą wypłatę dostanę za miesiąc czy coś koło 06.08.2015 jednak, ta agencja wypłaca ludziom do dnia 20 każdego miesiąca, czyli będę musiał czekać dłużej niż miesiąc?

 

Po pierwsze - mylisz daty.

Po drugie - a skąd my mamy wiedzieć jakie zasady panują w tej agencji? Spytaj u źródła lub innych osób zatrudnionych przez tą agencję.

Po trzecie - co Cię skłoniło do założenia specjalnie tu konta dla takiego tematu na forum komputerowym, które jest “bardzo” zawiązane z Twoim pytaniem? Nie ma innych for np dla emigrantów?

  1. Konkretniej.

  2. Nie wiesz, nie udzielaj sie? Wydaje mi się, że dla normalnego człowieka na forum to proste.

  3. Dlatego, że już tutaj kiedyś pisałem podobne tematy, normalni ludzie potrafią odpowiedzieć, a jeśli boli cię, że jestem murzynem w Niemczech a nie w Polsce i zarabiam 3x więcej to nie wylewaj swoich żalów. Coś jeszcze?

Termin wypłacania wynagrodzenia powinien być regulowany przez zapisy w umowie lub przepisy panujące w danym państwie.

Dziękuje za rzetelną i konkretną odpowiedź, nie to co wyżej :wink:

  1. Patrz wyżej co piszesz. Daty specjalnie pogrubiłem.

  2. O co pytasz? Normalny i inteligenty człowiek pyta tam gdzie jest największa szansa uzyskania prawidłowej odpowiedzi.

  3. Ja nawet tak nie pomyślałem bo mam wielu znajomych pracujących za granicą ale skoro uważasz, że jesteś “murzynem” nie mam zamiaru tego negować. Znasz siebie lepiej, nie mi to oceniać.

W chwili obecnej to Ty “wylewasz Swoje żale” i popisujesz się, że “zarabiasz 3 razy więcej” Pochwalić się chcesz? Jakieś kompleksy masz z tego powodu?

 Pisałeś tu i zlikwidowałeś konto bo forum nie spełniało Twoich oczekiwań czy masz tzw zabronione regulaminem multikonto? :wink:

Też mu to napisałem tylko nie umie czytać ze zrozumieniem a tym bardziej umowy ze swoją agencją, która go zatrudniła…

Uważasz, że to odpowiedź rzetelna? I co się dokładnie dowiedziałeś w kontekście pytania z Twojego pierwszego postu? Odpowiem Ci - NIC nowego.

Skończ już. Idź “pomagać” innym na swój sposób.

 

To ty przyszedłeś tu a nie on do Ciebie. Dostosuj się do tematyki forum a otrzymasz pomoc.

 

Nie rozbawiaj, bo z tego co piszesz to masz nadzieję zarabiać 3x, bo teraz to robisz i tylko robisz.

Nie nabijaj sobie postów, uzyskałem odpowiedź każdy poszedł w swoją stronę.

  1. Dostosowałem się do tematyki, poszedłem do działu na luzie, miałem pójść do “sieci komputerowe”?

2.Ja nikogo nie rozbawiam, Jego pytania były prowokujące więc również poszedłem w tą stronę.

Mam nadzieje, że więcej adwokatów tutaj nie zobacze.

To może ty się dostosuj, i pójdź na forum prawne adwokacie ^^

Zadzwoń do firmy i zapytaj kiedy robią przelew. Kłódka, bo robi się śmietnik.