Kiedy bedzie dostępny Windows 7 Beta build 7000?

(Bizz1992) #1

To co w temacie i może mi ktoś jeszce powiedzieć na jakiej stronie sie ukaże.

(hevet) #2

Spytaj Microsoftu.

(aero) #3

był już poruszany wcześniej temat parę postów niżej.

Nie ukaże się poza tym build 7000 pre beta 1, lecz 7012/14 beta 1.

Ma się pojawić koło 13-15 stycznia.

(Miet55) #4

Albo dobrej wróżki. A kto powiedział w ogóle że będzie?

Na TechNet do dziś jest ikonka dla Visty, tyle spekulacji, tyle zapowiedzi i byłaaaaa?

(system) #5

Build 7000 nieoficjalnie jest już dostępny od paru dni (może już będzie tydzień :lol: ) krąży gdzieś po torrentach, a oficjalnie to może gdzieś w połowie stycznia, ale to tylko MS wie...

(Jonek29) #6

Skoro nowe buildy trafiły do beta-testerów to możemy się szybko spodziewać oficjalnej bety, myślę że to kwestia tygodnia.

(Madix071) #7

Kiedy będzie można pobrać legalną wersję Windows 7 build 7000/7012 beta 1 ?????? Podobno mialo to być 5 stycznia, a teraz 13 - 15 :evil:

(aero) #8

Madix071 ,

jak będzie taka możliwość to będziesz miał newsa na vortalu dobreprogramy.

Puki co, nie wiadomo, ma być prawdopodobnie 13-15 stycznia, ale czy tak będzie ? Zobaczymy

(dragonn) #9

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15 ... publicznie jutro ma być publicznie dostępny :smiley:

(Jonek29) #10

Ciekawe że miał wyjść build 7012/14 a z tego co widzę na amerykańskich serwisach jest podane że wyszedł build 7000.

Co jest grane?

(system) #11

Miał wyjść build 7000. Screeny buildów 7012/14 to fake.

(Jonek29) #12

O lol czyli to żadna nowość, może tyle że jest wersja x64. Ten build miałem jakieś 2 tygodnie temu

(mati75) #13

ale w nie legalny sposób, mi się z msdn ściąga

(Arek Brzek) #14

wiemy że jutro wyjdzie Beta 1. Dowiedziałem się że będzie to build nie 7014 tylko 7004. Podobno wnosi tylko poprawy graficzne względem 7000. Ikonki folderów maja być niebieskie :].

(Miet55) #15

Kiszka, zdecydowanie żółte... te z zielone Visty też szału nie robiły.

Ale ty tylko kwestia gustów a o nich się nie dyskutuje :slight_smile:

(IrasDeeJay) #16

Jakie zielone. Chyba tylko w folderze użytkownika takie jak muzyka czy dokumenty. Pozostałe to normalne żółte.

(Portal) #17

to juz jak ktos sciagnie z MSDN to niech napisze jaki dokladnie build to jest ? (7000 czy 7004 a moze jakis inny)

(Miet55) #18

Trochę mało tematycznych tych żółtych, więc ja wybrałem zielone, ich jest zdecydowanie więcej w: imageres.dll

(Arek Brzek) #19

mi chodziło o ikonki normalnego folderu a nie dokumenty muzyka itd. Ale jak bedzie to zobaczymy jutro;)

(StG 44) #20

Mam pytanie: Jeśli ktoś korzysta z wcześniej ściągniętej 7 build7000, to czy jutro musi ściągać jeszcze raz, żeby korzystać legalnie z Windows 7 beta do sierpnia, czy da się może w sposób oczywiście legalny przedłużyć do sierpnia wersję 30-dniową ?? ?? ??