Kiedy bedzie dostępny Windows 7 Beta build 7000?

To co w temacie i może mi ktoś jeszce powiedzieć na jakiej stronie sie ukaże.

Spytaj Microsoftu.

był już poruszany wcześniej temat parę postów niżej.

Nie ukaże się poza tym build 7000 pre beta 1, lecz 7012/14 beta 1.

Ma się pojawić koło 13-15 stycznia.

Albo dobrej wróżki. A kto powiedział w ogóle że będzie?

Na TechNet do dziś jest ikonka dla Visty, tyle spekulacji, tyle zapowiedzi i byłaaaaa?

Build 7000 nieoficjalnie jest już dostępny od paru dni (może już będzie tydzień :lol: ) krąży gdzieś po torrentach, a oficjalnie to może gdzieś w połowie stycznia, ale to tylko MS wie…

Skoro nowe buildy trafiły do beta-testerów to możemy się szybko spodziewać oficjalnej bety, myślę że to kwestia tygodnia.

Kiedy będzie można pobrać legalną wersję Windows 7 build 7000/7012 beta 1 ??? Podobno mialo to być 5 stycznia, a teraz 13 - 15 :evil:

Madix071 ,

jak będzie taka możliwość to będziesz miał newsa na vortalu dobreprogramy.

Puki co, nie wiadomo, ma być prawdopodobnie 13-15 stycznia, ale czy tak będzie ? Zobaczymy

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15 … publicznie jutro ma być publicznie dostępny :smiley:

Ciekawe że miał wyjść build 7012/14 a z tego co widzę na amerykańskich serwisach jest podane że wyszedł build 7000.

Co jest grane?

Miał wyjść build 7000. Screeny buildów 7012/14 to fake.

O lol czyli to żadna nowość, może tyle że jest wersja x64. Ten build miałem jakieś 2 tygodnie temu

ale w nie legalny sposób, mi się z msdn ściąga

wiemy że jutro wyjdzie Beta 1. Dowiedziałem się że będzie to build nie 7014 tylko 7004. Podobno wnosi tylko poprawy graficzne względem 7000. Ikonki folderów maja być niebieskie :].

Kiszka, zdecydowanie żółte… te z zielone Visty też szału nie robiły.

Ale ty tylko kwestia gustów a o nich się nie dyskutuje :slight_smile:

Jakie zielone. Chyba tylko w folderze użytkownika takie jak muzyka czy dokumenty. Pozostałe to normalne żółte.

to juz jak ktos sciagnie z MSDN to niech napisze jaki dokladnie build to jest ? (7000 czy 7004 a moze jakis inny)

Trochę mało tematycznych tych żółtych, więc ja wybrałem zielone, ich jest zdecydowanie więcej w: imageres.dll

mi chodziło o ikonki normalnego folderu a nie dokumenty muzyka itd. Ale jak bedzie to zobaczymy jutro;)

Mam pytanie: Jeśli ktoś korzysta z wcześniej ściągniętej 7 build7000, to czy jutro musi ściągać jeszcze raz, żeby korzystać legalnie z Windows 7 beta do sierpnia, czy da się może w sposób oczywiście legalny przedłużyć do sierpnia wersję 30-dniową ?? ?? ??