Kiedy FB przywróci mi pasek aktywności znajomych jeśli sam nie mogę go przywrócić

Niechcący ukryłem i żadnym sposobem nie idzie przywrócic. Ile trzeba czekać i czy jest możliwość na samoistny powrót paska? :frowning:

rozumiem, że masz w tym miejscu wyłącznie chat?

jeśli tak to najedź kursorem na granicę czatu i niebieskiej belki, aż do pojawienia się ‘łapki’ i pociągnij w dół.

Nie nie. Mam czat i zamiast paska aktywności pole “polecane strony”  Tak to wygląda http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bc050f30df8f71f5.html#

Pociągnięcie niebieskiej belki w dół na czacie nie pomogło. Napisałem o problemie do pomocy FB, na razie milczą…

Pasek aktywności dziś powrócił :slight_smile: Stało się to tak, że dzisiaj znajomy obchodzi urodziny i o tym nad polecanymi stronami pojawiła się biała belka z informacją na której była opcja z ikonką przywrócenia paska aktywnosci. Być może jest to też kwestia tzw. samoistnego przywrócenia paska aktywnosci, bo wyczytałem, że czasami kiedy zniknie, powraca po dwóch dniach - dziś właśnie jest drugi. Mniejsza o to, temat do zamknięcia :wink: