Kiedy Kaspersky 8.0

Kiedy będzie wydana wersja 8 Kaspersky Internet Security?

prawdopodobnie będzie w czerwcu! to polskiej wersji mozna sie spodziewac w lipcu/sierpniu !!

W sieci p2p już jest, jedynie po angielsku (i gdzieś zapewne po rosyjsku :smiley: ).

Chyba wersje beta bo nawet na www.kaspersky.com nic nie ma o pełnej wersji 8

Spytaj się autora tego posta --> viewtopic.php?f=16&t=240926

jest juz wersja ostatnia przed wyjsciem FINALNEJ wiec premiery jeszcze nie bylo! !!

No ładnie, ciekawe skąd Kaspersky 09 jak mamy dopiero 2008 r. i nie było nawet premiery Kaspersky 08. Aż mi się wierzyć nie chce. I jak tu coś racjonalnie wytłumaczyć :?

w rosji wszystko mozliwe :wink: :smiley: :!:

No chyba że tak :wink: Ale to jest naprawdę zastanawiające nie ma oficjalnego wydania wersji 08, która planowana jest na czerwiec a w sieci krążą już screeny z wersji 09. Co się teraz dzieje, naprawdę… :smiley:

Magia Photoshopa.

Jakieś 2 miesiące temu ściągnąłem z neta kaspersky 8 niby wersja ostateczna. Uruchamiam instalację aż nagle avira w 20 plikach wykryła mi Vundo :evil:

Gdyby nie ona myślałbym, że mam kasperskiego 8 a miałbym jakąś zawirusowaną podróbę, co przypomina kasperskiego. :expressionless:

Aha czyli jednak to wszystko pic na wodę, fotomontaż. A ja już się naprawdę zacząłem zastanawiać nad tymi wersjami i jak to wszystko szybko się posuwa że mamy 2008 rok a tu już program z 2009. :wink: Magia PhotoShopa jest wielka najwyraźniej. :smiley:

A możliwe że to wersja beta czy niezbyt ? :smiley: