Kiedy naciskam klawisz Esc otwiera się domyślna przeglądarka

Witam,
Jak tylko naciskam klawisz Esc otwiera sie domyslna przegladarka, probowalam programu do przemapowania klawiatury zeby sprawdzic czy moze nie jest przyznaczony do innego klawisza, probowalam tez czy to problem mojej przegladarki ale po odinstalowaniu jej po prostu otwieral sie internet explorer. Bardzo utrudnia mi to korzystanie z komputera, szegolnie kiedy gram, jak wiadomo w wiekszoci przypadkow ten klawisz otwiera menu gry przez co jestem zmuszona do uzywania pada do ps4 by moc zapisac gre.
Z gory dziekuje za pomoc i przepraszam za brak polskich znakow i bledy ortograficzne ale mieszkam od ponad 10 lat za granica i rzadko mam okazje pisac po polsku.

Czy to klawiatura w laptopie bądź z klawiszami funkcyjnymi czyli z alternatywnym działaniem pod klawiszami F1-F12 jak zmiana jasności ekranu, usypianie etc? Model klawiatury też dużo by nam mógł powiedzieć - o ile to klawiatura na USB, a nie laptopowa.

Jest to klawiatura laptopowa, probowalam tez podlaczyc klawiature na USB ale nie daje mi ten sam problem.

W takim razie czy pod ESC masz jakąś funkcję jak pod klawiszami F1-F12? Czy przyciśnięcie klawisza FN razem z ESC również otwiera przeglądarkę?

Model laptopa bym prosił

Laptop to lenovo G580.
Kiedy naciskam Fn i Esc przegladarka sie nie otwiera.

Jeżeli pozostałe klawisze funkcyjne działają Ci bez wciskania FN to powinno Ci to pomóc:

Ewentualnie jest jeszcze oprogramowanie od Lenovo, gdzie chyba można wybrać, które klawisze mają działać jako funkcyjne. Powinno być dostarczone razem z laptopem.

Tu masz oprogramowanie od Lenovo, ale nie jestem pewien czy jest tam możliwość ustawiania klawiszy funkcyjnych. Nie mam akurat laptopa Lenovo pod ręką.
https://pcsupport.lenovo.com/pl/pl/products/laptops-and-netbooks/lenovo-g-series-laptops/lenovo-g580-notebook/downloads/DS104494

Dziekuje bardzo, teraz dziala normalnie, sama nigdy bym na to nie wpadla. Dziekuje jeszcze raz.

Nie ma sprawy. Oznacz mój post jako rozwiązanie problemu. Może komuś to pomoże i nie będzie musiał szukać.

mam ten sam problem a nic powyżej nie zadziałało

Klawiatura na usb reddragon 630