Kiedy nowe serie radków i geforce'ów?

Jak w temacie czy wie ktoś lub ma mocne doświadczenie aby zgadnąć, kiedy wychodzą nowe serie Kart graficznych. moja powoli zdycha i zastanawiam się nad zmianą, choć kupiłem ją z pół roku temu.

Co masz na myśli zdycha ?? chłodzenie się zepsuło za bardzo się nagrzewa ??

Jak się psuje możesz oddać na gwarancje…

A dosyć niedawno wyszła seria Geforce 2xx.

nie nie mogę oddać na gwarancje bo nie mam paragonu. i lecieć 2000km do sklepu gdzie go kupiłem też mi się nie chce. Chłodzenie jest git dałem nawet moją pastę ac5. Trochę pomogło, ale nie za dużo, ta karta wyzwala zbyt dużo ciepła. Po paru godzinach każda gra się wykrzaczy. pozostaje mi grać w 100*c. do premiery nowych radków, stąd moje pytanie “kiedy nowe?”. Dzięki mimo wszystko.

kup lepsze chłodzenie bo standardowe to lipa. I bedzie git.

niezbyt to opłacalne. chłodzenie kosztuje sporo i do następnej karty i tak nie będzie pasować. mało ważne z resztą. koniec tematu.

no i co ale nie warto kupować nowej karty co pół roku bo tej nie zdążysz dobrze wykorzystać. A jak już tak szastasz kasą na prawo i lewo to kup sobie lepsze chłodzenie i nie zawracaj sobie dupy nowymi kartami…

Dokładnie. Nie wiem po co Ci nowa karta, może po to aby mieć minimalną ilość FPS więcej za dużo wyższą kwotę?