Kiedy penryny i Geforce 9....?

Może ktoś z was wie kiedy mają wyjść nowe procesory intela i kiedy mają wyjść geforcy z serii 9… w dziale Hardware cały czas ktoś pisze ,nie kupuj kompa teraz poczekaj na penryny" ale nikt nie wie kiedy to nastąpi szukałem co nieco na necie ale jakoś nie doszukałem się tej informacji

Nie ma dokładnej informacji

Może w testach na pclab.pl i egielda.com.pl wspomnieli

jeśli potrzebujesz kompa i masz zamiar go kupić, to nie słuchaj podpowiedzi typu: ‘nie kupuj kompa, bo niedługo będą penryny’… z tego, co wiem, intel zapowiedział już procesory, które będą po penrynach… i co z tego?

nie czekaj na gf 9xxx ani na to, aż stanieją ddr3 - kup rozsądny zestaw (zarówno pod względem jakości jak i ceny)… za 2-3 lata kupisz sobie kompa z gf 10, ddr4 ; ]

jeśli masz zamiar kupić komputer, to poprostu to zrób - zastanów się nad tym, do czego będzie Ci potrzebny, wybierz podzespoły i zgromadź fundusze…

co do penrynów - będą działały na p35, więc śmiało możesz kupić sobie jakąś mb z tym chipsetem i do tego e2140 - później sprzedasz go na allegro… dużo nie stracisz, a być może ten procesor póki co Cię zadowoli.

Penryn podobno dziś i ma być pod nazwą: Intel Core2Quad QX9500