Kiedy podłączam modem do komputera bez reakcji

(Krystian1324) #1

Witam, robiłem format komputera i gdy próbuję podłączyć się do modemu, brak reakcji.

Model modemu to Motorola SBV5121E, posiadałem do niego płyte lecz ją zgubiłem, jeżeli potrzeba zainstalować jakiś sterownik to prosił bym o linka do XP.

(ahonen97) #2

http://www.2shared.com/file/4754182/a23 ... river.html Jak nie ten sterownik to napisz coś więcej czy to modem do internetu itp Modem nie potrzebuje sterownika.Po zainstalowaniu systemu sterowniki zainstalowałeś.

(Krystian1324) #3

Nie wiem nawet gdzie wkleić te pliki, pamiętam zawsze że jak brat mi instalował od nowa komputer to zawsze używał płytki od modemu, której ja teraz nie mogę znaleźć :/, jakieś inne propozycje?

P.s Internet mi normalnie działa na Routerze z połączeniem na drugi komputer, lecz gdy miałem internet bezpośrednio z modemu miałem HOST IP, jeżeli jest jakaś możliwość powrotu tego IP prosił bym o pomoc.

(Zeus__) #4

Należy wypakować pobrany plik i uruchomić "Install USB Driver", dalej postępować wg wskazówek instalatora

(Krystian1324) #5

plik exe nie działa

(Zeus__) #6

Windows Xp z SP2, czy SP3 ? A może jeszcze z SP1 ?

(Esquidmix 4ever) #7

Zainstaluj sterownik przez menedżer urządzeń odszukaj urządzenie i wejdź we właściwości na jednej z zakładek znajdziesz opcje aktualizacji sterownika/lub instalacji sterownika.