Kiedy podłączam modem do komputera bez reakcji

Witam, robiłem format komputera i gdy próbuję podłączyć się do modemu, brak reakcji.

Model modemu to Motorola SBV5121E, posiadałem do niego płyte lecz ją zgubiłem, jeżeli potrzeba zainstalować jakiś sterownik to prosił bym o linka do XP.

http://www.2shared.com/file/4754182/a23 … river.html Jak nie ten sterownik to napisz coś więcej czy to modem do internetu itp Modem nie potrzebuje sterownika.Po zainstalowaniu systemu sterowniki zainstalowałeś.

Nie wiem nawet gdzie wkleić te pliki, pamiętam zawsze że jak brat mi instalował od nowa komputer to zawsze używał płytki od modemu, której ja teraz nie mogę znaleźć :/, jakieś inne propozycje?

P.s Internet mi normalnie działa na Routerze z połączeniem na drugi komputer, lecz gdy miałem internet bezpośrednio z modemu miałem HOST IP, jeżeli jest jakaś możliwość powrotu tego IP prosił bym o pomoc.

Należy wypakować pobrany plik i uruchomić “Install USB Driver”, dalej postępować wg wskazówek instalatora

plik exe nie działa

Windows Xp z SP2, czy SP3 ? A może jeszcze z SP1 ?

Zainstaluj sterownik przez menedżer urządzeń odszukaj urządzenie i wejdź we właściwości na jednej z zakładek znajdziesz opcje aktualizacji sterownika/lub instalacji sterownika.